Hrající a vonící žárovky

Hrající a vonící žárovky

Mění i barvu a voní

Technika a také vymýšlení různých vychytávek jdou stále dopředu. Jedna z nejnovějších celosvětových vychytávek jsou nejen svítící, ale zároveň hrající žárovky Awox.

Když například skočíte do postele, můžete si nejenom rozsvítit, ale zároveň spustit reproduktor, během pár sekund propojit přes Bluetooth s vaším mobilem či tabletem a pustit si svoji oblíbenou muziku či aktuální hudební novinku. A to snadno, rychle a v relativně slušné kvalitě. Některé verze navíc umí dokreslit atmosféru různými vůněmi, případně mají několik barevných nastavení, a tak si můžete ložnici či obývací pokoje zahalit do erotické červené, oranžové nebo decentně modré případně zelené.

Living room

Tato chytrá zařízení je navíc možné propojit do tzv. multiroom systému, a ten pak jednoduše nastavovat a ovládat ze svého tabletu nebo smartphonu.

„Smart žárovky Awox nejsou jenom na svícení – staly se průkopníkem v zapojení zajímavých chytrých prvků do stále oblíbenějších LED žárovek a celkově do bydlení,“ říká Ondřej Žatečka, zástupce českého distributora značky Awox. „Navíc je možné z těchto žárovek vytvořit systém, který se postará o správné osvětlení jednotlivých prostor, jejich ozvučení, případně i zpříjemnění atmosféry rozptýlením vonných esencí,“ dodává Ondřej Žatečka.

Young woman relaxing in bathtub

Instalace je velmi jednoduchá – žárovky stačí umístit do jakékoli standardní stojací lampy, lustru, stolní lampičky, připojit smartphone nebo tablet.  Ovládání je možné napřímo malým ovladačem nebo pomocí příslušné aplikace.

Cena na Kreatek.cz je 2799 Kč včetně DPH.

Zarovka_Awox_Aroma_Light_zdroj_AudioproCZ2

Zarovka_Awox_Aroma_Light_zdroj_AudioproCZ3

Další příspěvky
Poslední závod – tragický příběh Bohumila Hanče
Poslední závod – tragický příběh Bohumila Hanče
Příští rok uplyne 110 let od nešťastného úmrtí skvělého českého lyžaře a vlasteneckého závodníka s mistrovským titulem, Bohumila Hanče (Kryštof...
Last and First Men – film, jakých jste nejspíš mnoho neviděli
Last and First Men – film, jakých jste nejspíš mnoho neviděli
První překvapení způsobí zjištění, že snímek Last and First Men se odehrává nečekaně zcela bez herců. Tedy bez herců viditelných....
Marco přichází s pátým případem dánského oddělení Q
Marco přichází s pátým případem dánského oddělení Q
Čtrnáctiletý Marco je dopaden policií na  dánských hranicích ve vlaku z České republiky. Jak se dostal k pasu pohřešovaného státního...