Japonská umělkyně dává k dispozici 3D plány své vagíny

Japonská umělkyně dává k dispozici 3D plány své vagíny

Pokud jste dosud přemýšleli, jestli si 3D tiskárnu pořídit, tak teď už snad neváháte

 

lead_large

 

Mezi volně dostupnými plány na tisk 3D předmětů je všechno možné a díky jisté paní Megumi Igarashi z Tokia už nechybí ani data pro vytvoření vagíny jako živé. Původně byly určené pro lidi, kteří jí na serveru komunitního financování poslali peníze na výrobu kajaku ve tvaru vagíny technikou 3D tisku (viz. foto – kajak se docela povedl, co myslíte?), ale někdo je brzy poslal dát a teď už jsou veřejným majetkem. Ovšem zatímco my si říkáme, jaká je Japonsko progresivní země a proč tohle už dávno nenapadlo někoho v Evropě, tamější policie se na celou věc dívá jinak a umělkyni pár dní po zveřejnění dat zatkla.

 

Screen-Shot-2014-07-15-at-105335

 

Jako důvod zatčení policie udává obscénnost a o případu, který rozvířit debatu o legislativě týkající se bizarního paragrafu o obscénnosti, informují všechna místní média. Na svém blogu paní Igarashi vysvětluje, že už dříve vytvořila několik uměleckých děl ze silikonu inspirovaných svými genitáliemi proto, aby se ženská vagína stala „běžnou  součástí pop kultury, stejně jako mužský penis“.

V každém případě paní Igarashi držíme palce, aby policisté dostali rozum a gratulujeme jí k titulu první oficiální vaginální selfie:)
A pokud stále váháte, pak se zamyslete nad dalšími zajímavými věcmi, které si 3D tiskem můžete vyrobit, například oblečení, jídlo, malé roboty, kytary, čočky fotoaparátů, umělecké předměty, umělé končetiny a… další 3D tiskárny!

Další příspěvky
Budoucnost televizního zobrazování je v HDR
Budoucnost televizního zobrazování je v HDR
Na ústupu je naopak 3D a prohnuté obrazovky TP Vision, výrobce televizorů Philips, letos na svém produktovém představení nových modelů...
Smartphone Alcatel s virtuální realitou
Smartphone Alcatel s virtuální realitou
3D kino zdarma jako bonus Alcatel uvádí na český trh svou prémiovou řadu smartphonů IDOL 4. Telefony IDOL 4 a...
Den nezávislosti: Nový útok
Den nezávislosti: Nový útok
Řežba, jakou svět neviděl Režisér Roland Emmerich se po dvaceti letech vrátil k tématu, o kterém už jeden film natočil....