Kamera Samsung Gear 360 natáčí panoramatická videa 360°

Kamera Samsung Gear 360 natáčí panoramatická videa 360°

Neobvyklá kamerka se dvěma objektivy

Kamera Samsung Gear 360 je vybavena dvěma objektivy s efektem rybího oka, přičemž oba mají 15megapixelové snímače. Uživatelům tak umožňují zachytit 360° videa ve vysokém rozlišení (3840×1920) a zároveň podporují 30megapixelové statické snímky. Lze také pořizovat 180° širokoúhlá videa a obrázky s použitím pouze jedné strany objektivu. Díky objektivu Bright Lens F2.0 zachycuje snímky ve vysokém rozlišení i za zhoršených světelných podmínek, ve kterých mohou uživatelé vytvářet i plně panoramatická videa.

Lehký, kompaktní design a kulatý tvar Samsung Gear 360 zaručují dobrou manipulaci při natáčení na cestách i při indoorových aktivitách. Ve výbavě Gear 360 nechybí malý stativ, a je kompatibilní také se širokým výběrem doplňků a stojanů na trhu.

Propojení na sítě

Při synchronizaci Gear 360 se smartphony Samsung Galaxy lze sledovat náhled nahrávaného obsahu v reálném čase. Kamera automaticky nabídne natočený obsah k zobrazení a uložení ve smartphonu nebo ke sdílení přímo na sociální sítě Facebook i Google Street View. Skutečný 360° zážitek při sledování vlastního obsahu si uživatelé vychutnají s brýlemi Samsung Gear VR. Všechny tyto funkce jsou dostupné prostřednictvím mobilní aplikace Samsung Gear 360 Manager, která je ke stažení na Galaxy Apps a Google Play. Speciální PC software Gear 360 Action Director pak nabízí rozšířené možnosti úprav obsahu.

„Umožnit našim zákazníkům vytvořit si vlastní virtuální obsah je postupným a logickým krokem, který opět posouvá hranice mobilních zkušeností. Kombinace brýlí Gear VR a kamery Gear 360 poskytuje nevšední vizuální zážitek a zcela mění zaběhnuté limity v pořizování a sledování obsahu,“ říká Roman Šebek, ředitel divize mobilních zařízení ve společnosti Samsung Eletronics Czech and Slovak.

Samsung Gear 360 je kompatibilní jen s některými smartphony Samsung včetně nejnovějších modelů Galaxy S7 a Galaxy S7 edge, Galaxy S6 edge+, Galaxy Note 5, Galaxy S6 edge a Galaxy S6.

K dispozici je ve značkových prodejnách Samsung a u obchodních partnerů za doporučenou maloobchodní cenu 9990 Kč včetně DPH.

kamera: dva CMOS 15megapixelové snímače a objektivy s efektem rybího oka

video: MP4 (H.265) s rozlišením 3840×1920 (30 fps)

audio: MP3, M4A, AAC, OGG

paměť: karta MicroSD (až do 200 GB)

konektivita: WiFi 802.11 a/b/g/n/ac (2.4/5GHz), WiFi Direct, BT v4.1, USB 2.0, NFC

xGear 360 Left xGear 360 Front 02 01

Další příspěvky
Laserový televizor se zvukem přímo z obrazovky
Laserový televizor se zvukem přímo z obrazovky
První sonický laserový televizor na světě Hisense HE88L5V dokonale propojuje 4K obraz se zvukem v nejpokročilejším zvukovém standardu Dolby Atmos. Zvuk...
Luxusní obytný vůz na pohodlné cestování a pobyt v přírodě
Luxusní obytný vůz na pohodlné cestování a pobyt v přírodě
Spokojte se prostě s tím nejlepším Popularitu obytných vozů ještě umocnila pandemie covid-19. Naprostá nezávislost a svoboda na cestách, spojená...
Šarlatán se ocitl před soudem kvůli nelegálnímu šíření
Šarlatán se ocitl před soudem kvůli nelegálnímu šíření
CinemArt se obrátil na soud kvůli porušování autorských práv provozovatelem služby ulož.to v případě filmu Šarlatán a uspěl. Předběžné opatření...