Letní výběr aplikací pro vaši Lumii

Letní výběr aplikací pro vaši Lumii

V létě, době cestování, koupání a outdoor sportů, najde váš smartphone jistě své využití. Pokud už vás omrzelo hledání nejlepších aplikací a rádi byste šli najisto, zkuste následující aplikace, které vaši Lumii oživí a promění ji v pravého letního partnera.

Assistant

http://www.windowsphone.com/cs-CZ/apps/8b89832b-684b-44d8-a3ab-6102323df4e8

Umíte anglicky? Pak si ušetříte zadávání textu při vyhledávání informací. Tato aplikace udělá z vašeho telefonu nikdy neodmlouvající asistentku, která je k dispozici 24 hodin denně. Pomůže vám najít informace, které hledáte, přidá post na Facebook nebo Twitter, vytočí telefonní číslo, zkrátka je po ruce vždy, když ji potřebujete.

Alkoholmetr

http://www.windowsphone.com/cs-CZ/apps/9897c741-8080-43cb-a7b6-327bac9373e4

Za jak dlouho budu moci zase řídit, když jsem ty 3 piva zapil ještě jednou vodkou? Na to odpoví tato aplikace. Jednoduše zadáte co a kdy jste vypili a algoritmy spočítají, kdy budete moci usednout za volant. Zohledňuje se pohlaví, hmotnost, věk i to, jak často pijete a jak rychle tedy dokážete odbourávat.

Creative Studio

http://windowsphone.com/s?appid=55a4097e-d65f-4a77-81a3-7fec8bacdedd

Jsou vaše fotografie příliš nudné? Aplikace Creative Studio je dokáže oživit a ozvláštnit. K dispozici jsou nejen filtry, ale také nástroje pro jednoduchou úpravu fotografií, jako je její oříznutí, upravení jasu a kontrastu, změna barev a podobně. S tímto programem už nebudete muset upravovat fotografie v počítači.

CHMI Meteoradar

http://www.windowsphone.com/cs-CZ/apps/d3677aef-12e8-422f-8ca9-8e976d826468

Pokud vám nestačí jednoduchá předpověď počasí, ve které vidíte smějící se sluníčko nebo uplakaný mráček, zkuste tuto aplikaci. Živě přenáší data z meteorologického radaru, takže se zpožděním maximálně 15 minut uvidíte, kde prší a díky animaci také zjistíte, kam se bude bouřka pohybovat a zda vás zasáhne.

Sdílení kontaktů

http://windowsphone.com/s?appid=feb55f4c-1e2d-497e-b1ee-fce04a9a11ae

Systém Windows Phone neumí jednoduše a rychle poslat „vizitku“ kontaktu. Problém řeší tato aplikace přímo od Nokie. Stačí vybrat kontakt a jeho detaily, které chcete sdílet (adresu, telefon, e-mail, fotografi…) a odeslat ji. Kontakt lze odeslat jak formou SMS, tak formou e-mailu, kdy odejde jako elektronická vizitka.

Další příspěvky
Kalifornský sen – hudební romantika plná emocí
Kalifornský sen – hudební romantika plná emocí
Jít za svým snem se rozhodne Maggie (Dakota Johnson) v ne právě idylické branži, jakou je šoubyznys. Na zvolené cestě...
Téměř dokonalá tajemství – další remake filmu o pokrytectví
Téměř dokonalá tajemství – další remake filmu o pokrytectví
Naprostí cizinci se jmenoval první film na toto téma, natočený v roce 2016 podle scénáře italského režiséra a scenáristy Paola...
Problémissky popisují skutečný skandál na Miss World
Problémissky popisují skutečný skandál na Miss World
Soutěž Miss World se v roce 1970 konala v Londýně. V té době šlo o show s více jak stomilionovou...