Letní výběr aplikací pro vaši Lumii

Letní výběr aplikací pro vaši Lumii

V létě, době cestování, koupání a outdoor sportů, najde váš smartphone jistě své využití. Pokud už vás omrzelo hledání nejlepších aplikací a rádi byste šli najisto, zkuste následující aplikace, které vaši Lumii oživí a promění ji v pravého letního partnera.

Assistant

http://www.windowsphone.com/cs-CZ/apps/8b89832b-684b-44d8-a3ab-6102323df4e8

Umíte anglicky? Pak si ušetříte zadávání textu při vyhledávání informací. Tato aplikace udělá z vašeho telefonu nikdy neodmlouvající asistentku, která je k dispozici 24 hodin denně. Pomůže vám najít informace, které hledáte, přidá post na Facebook nebo Twitter, vytočí telefonní číslo, zkrátka je po ruce vždy, když ji potřebujete.

Alkoholmetr

http://www.windowsphone.com/cs-CZ/apps/9897c741-8080-43cb-a7b6-327bac9373e4

Za jak dlouho budu moci zase řídit, když jsem ty 3 piva zapil ještě jednou vodkou? Na to odpoví tato aplikace. Jednoduše zadáte co a kdy jste vypili a algoritmy spočítají, kdy budete moci usednout za volant. Zohledňuje se pohlaví, hmotnost, věk i to, jak často pijete a jak rychle tedy dokážete odbourávat.

Creative Studio

http://windowsphone.com/s?appid=55a4097e-d65f-4a77-81a3-7fec8bacdedd

Jsou vaše fotografie příliš nudné? Aplikace Creative Studio je dokáže oživit a ozvláštnit. K dispozici jsou nejen filtry, ale také nástroje pro jednoduchou úpravu fotografií, jako je její oříznutí, upravení jasu a kontrastu, změna barev a podobně. S tímto programem už nebudete muset upravovat fotografie v počítači.

CHMI Meteoradar

http://www.windowsphone.com/cs-CZ/apps/d3677aef-12e8-422f-8ca9-8e976d826468

Pokud vám nestačí jednoduchá předpověď počasí, ve které vidíte smějící se sluníčko nebo uplakaný mráček, zkuste tuto aplikaci. Živě přenáší data z meteorologického radaru, takže se zpožděním maximálně 15 minut uvidíte, kde prší a díky animaci také zjistíte, kam se bude bouřka pohybovat a zda vás zasáhne.

Sdílení kontaktů

http://windowsphone.com/s?appid=feb55f4c-1e2d-497e-b1ee-fce04a9a11ae

Systém Windows Phone neumí jednoduše a rychle poslat „vizitku“ kontaktu. Problém řeší tato aplikace přímo od Nokie. Stačí vybrat kontakt a jeho detaily, které chcete sdílet (adresu, telefon, e-mail, fotografi…) a odeslat ji. Kontakt lze odeslat jak formou SMS, tak formou e-mailu, kdy odejde jako elektronická vizitka.

Další příspěvky
Laserový televizor se zvukem přímo z obrazovky
Laserový televizor se zvukem přímo z obrazovky
První sonický laserový televizor na světě Hisense HE88L5V dokonale propojuje 4K obraz se zvukem v nejpokročilejším zvukovém standardu Dolby Atmos. Zvuk...
Luxusní obytný vůz na pohodlné cestování a pobyt v přírodě
Luxusní obytný vůz na pohodlné cestování a pobyt v přírodě
Spokojte se prostě s tím nejlepším Popularitu obytných vozů ještě umocnila pandemie covid-19. Naprostá nezávislost a svoboda na cestách, spojená...
Šarlatán se ocitl před soudem kvůli nelegálnímu šíření
Šarlatán se ocitl před soudem kvůli nelegálnímu šíření
CinemArt se obrátil na soud kvůli porušování autorských práv provozovatelem služby ulož.to v případě filmu Šarlatán a uspěl. Předběžné opatření...