Luxusní obytný vůz na pohodlné cestování a pobyt v přírodě

Luxusní obytný vůz na pohodlné cestování a pobyt v přírodě

Spokojte se prostě s tím nejlepším

Popularitu obytných vozů ještě umocnila pandemie covid-19. Naprostá nezávislost a svoboda na cestách, spojená s veškerým pohodlím se stává atraktivní pro stále větší množství lidí. Mezi to nejlepší, co si lze v tomto segmentu pořídit, patří obytné vozy německé značky Morelo. Veškerým komfortem vybavený luxusní obytný vůz této značky lze považovat za naprostou jedničku ve své třídě vozidel s váhou nad 3,5 tuny.

Návykový způsob cestování

Kdo jednou tento typ cestování a životního stylu okusí, těžko jej opustí. A to samé platí o velikosti prostoru a standardech. Kdo jednou vyzkouší obytné vozy, které mají dostatek obytného a úložného prostoru, těžko se v budoucnu spokojí s malým vozem. Cítil by se stísněně a měl by problém na delších cestách uložit zavazadla i vybavení pro volný čas.

Do obytných vozů značky Morelo totiž pohodlně uložíte vše. Lyže, kola, golfové bagy, zahradní nábytek, campingové vybavení, ale i třeba skútr či menší osobní automobil. Ten pak lze využívat pro cestování v okolí. Samozřejmě se v obytném voze najde prostor pro vašeho domácího mazlíčka, který si může užívat cesty s  vámi.

Luxusní obytný vůz

Jako doma

Samostatnou kapitolou je pak prostorný, designově a funkčně vymazlený interiér, kde se nezapře německá dokonalost. Dispozice vozu se liší podle modelů a velikostí. V žádném ale nechybí bohatě vybavený kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí a střešním panoramatickým oknem, prostorná koupelna i stůl s  pohodlnými sedačkami. Samozřejmostí je toaleta a podlahové vytápění. Potěší centrální vysavač, mobilní, ekologické a nezávislé zdroje energie SFC Energy, a další vychytávky, které znáte spíše z domova či luxusních hotelů.

Luxusní obytný vůz pro celou rodinu

Lze si vybrat verze automobilů pro dvě osoby, ale i pro čtyři nebo až pět osob pro větší rodiny. Velmi populárním modelem je Morelo Empire Liner, který jako ostatní modely zvenku vypadá spíše jako zájezdový autobus. Rozměry 10,29 metrů na délku, 2,5 metrů na šířku a 3,72 na výšku dokážou poskytnout svým obyvatelům veškerý komfort očekávaný od moderního bydlení.

Luxusní obytný vůz

„Když se nám naskytla možnost zastupovat značku Morelo pro český trh, ani chvilinku jsme nezaváhali. Němečtí zakladatelé spojili moderní výrobní technologii s tradičními postupy pro obytné vozy. Vytvořili produkt, kterému další výrobci mohou jenom stěží konkurovat,“ říkají manželé Jan a Pavla Skolilovi z  Morelo CZ a dodávají: „Prodáváme i další značky obytných vozů, stejně tak je vyrábíme na míru, ale naprostá většina zákazníků, která přijde do našeho showroomu, se velice rychle nadchne právě pro vozy Morelo. Vědí, že se jim vyplatí si za komfort a pohodlí připlatit.“

Morelo má pět modelových řad: HOME, LOFT/LOFT LINER, PALACE/PALACE LINER, a EMPIRE LINER (nejluxusnější model, do kterého naložíte motorku, ale i malý osobní nebo sportovní vůz).

Luxusní obytný vůz

Audiofilové si mohou svůj domov na kolech dovybavit i kvalitní aparaturou, několik tipů zde.

Další příspěvky
Last and First Men – film, jakých jste nejspíš mnoho neviděli
Last and First Men – film, jakých jste nejspíš mnoho neviděli
První překvapení způsobí zjištění, že snímek Last and First Men se odehrává nečekaně zcela bez herců. Tedy bez herců viditelných....
Marco přichází s pátým případem dánského oddělení Q
Marco přichází s pátým případem dánského oddělení Q
Čtrnáctiletý Marco je dopaden policií na  dánských hranicích ve vlaku z České republiky. Jak se dostal k pasu pohřešovaného státního...
Svéráz českého rybolovu je naprostým fiaskem režisérky
Svéráz českého rybolovu je naprostým fiaskem režisérky
Parta šesti českých rybářů vyráží na dalekou cestu za rybami do Norska. Spojuje je dlouholeté přátelství a touha po mužském...