Mobil Evolveo StrongPhone G4: Odolný a vodotěsný telefon s hořčíkovým rámem

Mobil Evolveo StrongPhone G4: Odolný a vodotěsný telefon s hořčíkovým rámem

Evolveo uvádí na trh Android LTE smartphone

StrongPhone G4. V tenkém a elegantně vyhlížejícím těle se skrývá vnitřní pevný ochranný rám SolidStone, který je vyroben speciální technologií s využitím hořčíku. Tento unikátní rám dodává telefonu nadstandardní mechanickou odolnost, která jej chrání před následky nárazů a pádů. Telefon je po stranách vybaven elegantními kovovými výztuhami tmavě šedé barvy. Mohou být snadno vyměněny za boční lišty stříbrné barvy, které jsou součástí balení. Jak jsme u odolných telefonů značky Evolveo zvyklí, i tento model splňuje stupeň krytí IP68, takže vodotěsnost v metrové hloubce je u Evolveo StrongPhone G4 po dobu 30 minut je samozřejmostí.

Výborné parametry

Nový čtyřjádrový  64bitový procesor Mediatek překonává konkurenční řešení v oblasti energetické účinnosti. Je založen na výkonné, ale úsporné architektuře ARM Cortex A53. Rychlý 64bitový procesor pracuje na frekvenci 1.4 GHz a jeho duální GPU Mali T720 poskytuje dostatečný výkon pro špičkové aplikace a hry.

Telefon nabízí dostatek operační paměti a velké vnitřní úložiště. Rychlá 3 GB operační paměť umožní plynule přepínat mezi nejnáročnějšími úkoly nebo hraní graficky náročných her bez velkých prodlev. 32 GB vnitřní paměť poskytuje dostatek místa pro všechny oblíbené aplikace, mapové podklady, hudbu nebo filmy, navíc s možností snadného rozšíření pomocí microSDHC/SDXC karty. Telefon podporuje také funkci Adaptivního úložiště, které umí implementovat paměťovou kartu jako plnohodnotnou část úložiště.

Evolveo StrongPhone G4

Android 6.0 Marshmallow bez úprav

Smartphone je dodáván s novým operačním systémem Android 6.0, který není nijak upraven. Podpora vysokorychlostních 4G/LTE sítí je v dnešní době samozřejmostí. Bezdrátové připojení na internet je realizováno pomocí bezdrátového Dual Band WiFi, kdy duální frekvence 2.4 GHz a 5 GHz zabezpečí vyšší přenosovou rychlost a stabilitu a nižší rušení signálu.

Display je 5″ HD IPS se zvýšenou ochranou díky Gorilla Glass 3, která byla vyvinuta pro zajištění vyšší odolnosti proti poškrábání a lepší stabilitu, jakmile dojde ke zvýšení tlaku na displej.

Telefon je vybaven kvalitním 8.0megapixelovým fotoaparátem, který využívá obrazový snímač Sony Exmor R a video lze natáčet ve Full HD kvalitě. Model G4 také podporuje rychlé nabíjení baterie a navíc umožňuje Dual SIM režim.

Testováno pro:

• nízký tlak (nadmořská výška), zkušební metoda 500.5, postup I
• vlhkost, zkušební metoda 507.5
• sluneční záření, zkušební metoda 505.5, postup II
• kyselé prostředí, zkušební metoda 518.1

Technické specifikace Evolveo StrongPhone G4

• vodotěsný podle specifikace IP68 (1 metr vodního sloupce po dobu 30 minut)
• hořčíkový pevný vnitřní rám SolidStone pro zvýšení odolnosti
• odolný nárazům a vibracím
• Mediatek čtyřjádrový 64bitový procesor 1,4 GHz
• grafický chip Mali-T720 s podporou Open GL ES 3.1
• operační paměť 3 GB
• vnitřní paměť 32 GB s možností rozšíření microSDHC/SDXC kartou
• podpora pro nejrychlejší mobilní internet 4G/LTE

• operační systém Android 6.0 Marshmallow
• rozměry 145 × 75 × 10 mm
• hmotnost 180 g (s baterií)

Dostupnost a cena

Evolveo StrongPhone G4 je dostupný v síti vybraných prodejců a internetových obchodech. Doporučená koncová cena je 8 490 Kč včetně DPH.

Další příspěvky
QR kód slaví 25 let – víte, co všechno dokáže?
QR kód slaví 25 let – víte, co všechno dokáže?
Název QR kódů vychází z anglického Quick Response (rychlá reakce). Jejich využívání je stále oblíbenější a postupně nahrazují čárové kódy....
Neomezená data v nových tarifech T-Mobile podle zákazníků
Neomezená data v nových tarifech T-Mobile podle zákazníků
Přichází tarify, které si lze nakonfigurovat podle svých potřeb. Od 1. září 2019 mají zákazníci T-Mobile možnost využívat novou generaci...
Infikované mobilní aplikace už mají stovky miliónů stažení
Infikované mobilní aplikace už mají stovky miliónů stažení
Výzkumný tým Check Point Research objevil masivní mobilní adwarovou kampaň. V oficiálním obchodě s aplikacemi Google Play bylo 210 infikovaných...