Mobilní hardisk My Passport Wireless Pro s čtečkou SD karet

Mobilní hardisk My Passport Wireless Pro s čtečkou SD karet

Bezdrátové mobilní úložiště dat

Zálohování a přístup k vlastním datům je zase o něco snazší. Mobilní úložiště dat, hardisk My Passport Wireless Pro značky Western Digital poskytuje kreativním profesionálům a multimediálním nadšencům možnost zanechat notebook doma i v případech, když pořizují fotografické nebo video záznamy mimo ateliér a fotostudio.

Mobilní úložiště využívá přímé Wi-Fi připojení a uživatelé mohou automaticky zálohovat data z kompatibilních fotoaparátů, stejně tak jako ukládat, editovat a přenášet digitální obsah bezproblémově až z osmi dalších připojených zařízení.

Řazená připojení umožňují rychlejší přenos dat a obsahují kromě USB připojení (bohužel jen 2.0) dokonce i vestavěnou čtečku SD karet.

Mobilní bezdrátový disk My Passport Wireless Pro je k dostání v kapacitách až 3 TB a vestavěná baterie dokáže udržet zařízení v provozu po dobu až 10 hodin. Disk může posloužit i k dobíjení ostatních mobilních zařízení, jako například chytrých telefonů, fotoaparátů nebo videokamer.

My Passport Wireless Pro je plně kompatibilní s aplikacemi Adobe’s Creative Cloud, a umožňuje tak zpracovávat pořízené fotografie a videozáznamy i mimo atelier. Aplikace Plex Media Server pak umožňuje streamovat data a přehrávat až čtyři soubory naráz, a to vše na cestách, mimo kancelář či fotostudio.

Doporučená koncová cena je podle kapacity, od 6 200 do 7 200 Kč.

xWd-My-Passport-Wireless-Pro-side_w_600MP_Wireless_Panam_050_3D_3TB_HigRes

Další příspěvky
Malé ženy se dočkaly nové, hvězdné filmové adaptace
Malé ženy se dočkaly nové, hvězdné filmové adaptace
Kultovní román americké spisovatelky Louisy May Alcott Malé ženy se stává filmovým námětem už potřetí. Po zpracování z roku 1933...
Příliš osobní známost se pokusila být komedií
Příliš osobní známost se pokusila být komedií
Natálie a Simona jsou kamarádky ve věku 30+. Natálie (Petra Hřebíčková) je úspěšná manažerka, svobodná a spokojená. To Simoně Taťána...
Psi nenosí kalhoty je film o člověku, který je rád bez kyslíku
Psi nenosí kalhoty je film o člověku, který je rád bez kyslíku
Hlavním hrdinou filmu Psi nenosí kalhoty je chirurg Juha (Pekka Strang). Jeho žena (Ester Geislerová) se před pár lety nešťastnou...