Úctyhodný monitor 4K UHD umožní sledovat čtyři zdroje

Úctyhodný monitor 4K UHD umožní sledovat čtyři zdroje

Nový 43palcový monitor s vysokým rozlišením  

a funkcí 4K MultiView. Společnost MMD představila nový přírůstek, zatím největší model v řadě, monitor 4K UHD Philips. S úhlopříčkou 43 palců je nejnovější model BDM4350UC také největším a přináší stejně dokonalý 4K UHD zážitek při sledování obrazu jako jeho sourozenci.

Tento extra velký monitor také poskytuje ještě více pracovního prostoru. Díky funkci MultiView 4K je možné přijímat signál ze čtyř různých zdrojů současně.

Dvojnásobná čistota obrazu

Nový Philips BDM4350UC přináší díky vysoce výkonnému panelu obraz s rozlišením UltraClear 4K Ultra HD (3840 x 2160 bodů). Představuje tak dvakrát lepší rozlišení než Full HD. Designéři a uživatelé CAD aplikací si mohou prohlížet složité projekty až do nejjemnějších detailů, vědecké snímky například pro geologické výzkumy jsou jasnější než kdy dřív. Finanční experti, pracující s rozsáhlými daty v tabulkách, mohou vidět vše najednou, aniž by museli luštit malá políčka. A kreativní profíci zase ocení super detaily a velkou pracovní plochu.

Technologie MultiView pro monitor 4K UHD

Monitor BDM4350UC nabízí díky 43 palcům dostatek prostoru pro práci s více okny a aplikacemi vedle sebe. Funkce Multiview umožňuje uživatelům připojit až čtyři různé zdroje a zobrazit čtyři Full HD okna na obrazovce zároveň. Funkce Picture-by-Picture (PbP) poskytuje například důležitý přehled o datech v řídicích centrech (sledování dopravy a počasí, řízení letového provozu nebo ostraha budov). Vysílání ze čtyř kamer z různých zdrojů je možné sledovat na jedné obrazovce. V průběhu mítinků mohou pracovníci v týmu sledovat obsah ze čtyř notebooků současně. To má za následek větší pohodlí při diskuzích a zvýšení produktivity práce. Jiní by zase třeba někdy raději spojili užitečné s příjemným. S modem Picture-in-Picture (PiP), který podporuje dvě zařízení, mohou pracovat na PC a zároveň sledovat živé fotbalové vysílání ze set-top boxu.

Připojení

Díky mnoha možnostem připojení, jako jsou HDMI, DisplayPort a MHL pro přenos obrazu z mobilních zařízení (zatímco se současně nabíjejí), nabízí tento 4K Ultra HD monitor možnost pracovat i bavit se. USB 3.0 (rychlost přenosu 5,0 Gbit/s, což je až 10krát rychlejší než USB 2.0) uživatelům umožňuje vychutnat si obsah ve 4K Ultra HD rozlišení při 60 Hz na 43palcové obrazovce.

Nový Philips BDM4350UC bude k dispozici na začátku května za cenu 18 999 Kč (699 eur).

Philips_BDM4350UC_ftl_rflx

Další příspěvky
Last and First Men – film, jakých jste nejspíš mnoho neviděli
Last and First Men – film, jakých jste nejspíš mnoho neviděli
První překvapení způsobí zjištění, že snímek Last and First Men se odehrává nečekaně zcela bez herců. Tedy bez herců viditelných....
Marco přichází s pátým případem dánského oddělení Q
Marco přichází s pátým případem dánského oddělení Q
Čtrnáctiletý Marco je dopaden policií na  dánských hranicích ve vlaku z České republiky. Jak se dostal k pasu pohřešovaného státního...
Svéráz českého rybolovu je naprostým fiaskem režisérky
Svéráz českého rybolovu je naprostým fiaskem režisérky
Parta šesti českých rybářů vyráží na dalekou cestu za rybami do Norska. Spojuje je dlouholeté přátelství a touha po mužském...