Nositelná elektronika Samsung představena na IFA 2017

Nositelná elektronika Samsung představena na IFA 2017

Tři nová zařízení doplňující stávající

portfolio Samsung v oblasti nositelné elektroniky byla představena na IFA 2017 v Berlíně. Gear Sport, elegantní a univerzální voděodolné chytré hodinky se zaměřením na fitness. Dále pak Gear Fit2 Pro, modernizovaný sportovní GPS náramek s chytrými funkcemi. A nakonec Gear IconX, druhou generaci revolučních bezdrátových sluchátek značky Samsung. Všechny tři zařízení rozšiřují možnosti kategorie nazvané nositelná elektronika.

Gear Sport: chytré hodinky

Gear Sport jsou stylové a zároveň praktické chytré hodinky s kruhovým ciferníkem s minimalistickým okrajem. Jsou vybavené 1,2palcovým Super AMOLED displejem a zdokonaleným uživatelským rozhraním, umožňujícím snadno sledovat potřebné informace během pohybu. S hodinkami Gear Sport mohou uživatelé nyní pracovat na dosažení stanovených cílů týkajících se zdraví a wellness. Mohou také dostávat upozornění týkající se výživového režimu a doporučovaných fyzických aktivit. I v případě, když jsou off-line.

Hodinky jsou konstruovány tak, aby dokázaly odolávat mnoha typům prostředí. Díky svému elegantnímu a ergonomickému tvaru, jsou hodinky Gear Sport ideální pro každou příležitost. Můžete je bez problému nosit v posilovně i během večerní zábavy s přáteli.

Hodinky Gear Sport budou k dispozici v modré a černé barvě a budou obsahovat také základní funkce hodinek Gear:

• ovládání zařízení Samsung podporujících IoT prostřednictvím aplikace Samsung Connect (pouze NFC);

• dálkové ovládání, ať už jde o prezentaci v PowerPointu nebo brýle Samsung Gear VR;

• placení zboží pohybem zápěstí pomocí služby Samsung Pay (pouze NFC)

• budou k dispozici v modré a černé barvě

Nositelná elektronika

Chytré hodinky Gear Sport

Gear Fit2 Pro: fitness náramek s GPS

Kromě nových funkcí sledování plaveckých temp a tepové frekvence se může nový Gear Fit2 Pro pochlubit pokročilým vestavěným sledováním trasy pomocí GPS, které váš běh nebo jízdu zaznamená s velkou přesností. 1,5palcový zakřivený Super AMOLED displej hodinek Gear Fit2 Pro s barevnou dotykovou obrazovkou s vysokým rozlišením usnadňuje čtení aktuálních informací a oznámení v reálném čase. Zcela nový spolehlivý a ergonomický náramek je lehký a při všech činnostech pohodlný. Dodává se v černé a černo-červené barvě.

Nositelná elektronika

Fitness náramek s GPS Gear Fit2 Pro

 

Gear IconX: Pohodlná bezdrátová sluchátka

Bezdrátová sluchátka IconX vám zpříjemní poslech oblíbené hudby. Sluchátka jsou také vaším nejnovějším způsobem připojení ke službě Bixby. Po jednoduchém klepnutí a přidržení prstu na sluchátku můžete používat svůj hlas k ovládání hudby nebo telefonu, aniž byste ho museli mít v ruce.

Sluchátka s modernizovaným designem, jež jsou k dostání v černé, šedé a růžové barvě, jsou ještě ergonomičtější a lehčí, takže jsou při používání spolehlivá, pohodlná a stylová. Pro fitness nadšence je zásadní, že Gear IconX automaticky sleduje jejich pravidelné běhání a obsahuje také samostatnou aplikaci Running Coach, kterou můžete aktivovat pouhým klepnutím na sluchátko a která vám poskytne přímo do ucha aktuální informace o stavu fyzické aktivity. V reálném čase a bez telefonu.

Potěší rychlé nabíjení a delší životnosti baterie (až pět hodin streamování hudby nebo sedm hodin přehrávání uložené hudby). Se 4 GB vnitřní paměti si můžete vychutnat zážitek z bezproblémového a zcela nezávislého poslechu hudby.

Nositelná elektronika

Bezdrátová sluchátka Gear IconX

Nositelná elektronika Samsung u nás

V České republice bude v druhé polovině září dostupný sportovní náramek Gear Fit2 Pro za doporučenou maloobchodní cenu 5 990 Kč a nové brýle na virtuální realitu Gear VR, které jsou kompatibilní s telefonem Galaxy Note8, za 3 990 Kč. V listopadu pak budou k dispozici chytré hodinky Gear Sport za doporučenou maloobchodní cenu 8 990 Kč a sluchátka IconX za 5 990 Kč.

Další příspěvky
Oscars 2020 – 92. udílení prestižních filmových ocenění
Oscars 2020 – 92. udílení prestižních filmových ocenění
Nejprestižnější událost pro všechny kolem filmu proběhla v noci 9. února z neděle na pondělí. Ceremoniál Oscars 2020 se ve...
Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)
Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)
Akční podívaná pro holky, tak by se asi nejlépe dalo popsat řádění bývalé Jokerovy partnerky Harley Quinn (Margot Robbie) ve...
Modelář – pět let připravovaný film Petra Zelenky v kinech
Modelář – pět let připravovaný film Petra Zelenky v kinech
Režisér a scenárista, podepsaný režijně či autorsky (většinou oboje) pod úspěšnými filmy jako Knoflíkáři, Samotáři, Ztraceni v Mnichově a oceněným...