PanzerGlass nabízí nejodolnější ochranné sklo na displej

PanzerGlass nabízí nejodolnější ochranné sklo na displej

Sklo a displej jsou nejohroženější části

každého moderního mobilního telefonu. Dánská společnost PanzerGlass proto aktuálně rozšířila nabídku svých skel a čeští zákazníci tak mají dnes na výběr z pěti typových variant různých vlastností pro mobilní telefony čtrnácti výrobců. Ochranné sklo PanzerGlass se svou tloušťkou pouhých 0,4 mm a tvrdostí 9H chrání displej telefonu svého majitele před poškrábáním a nárazy o síle až 6 Joulů, což je bezkonkurečně nejvyšší hodnota na trhu.

Stejně bezkonkurenční je i jejich snadné nalepení. Díky tenké vrstvě kvalitního silikonu vše probíhá rychle, jednoduše, a hlavně bez vzduchových bublin. Na to výrobce garantuje i záruku. Hrany ochranných skel jsou zaobleny tak, aby po krajích nedocházelo k defektům a sklo tak bylo bezpečné a příjemné na dotek i nošení v kapsách. Zaoblení tak zásadně prodlužuje životnost ochranného skla.

Ochranné sklo – na výběru záleží

Vyrobit běžné ochranné sklo je pro PanzerGlass snadné, ale dnešní zařízení se zaoblenými obrazovkami a novými senzory znamenají daleko větší výzvu. PanzerGlass nabízí řadu ochranných skel, které se liší podle toho, o jaké zařízení se jedná a zda jej zákazník nosí v obalu, krytu či bez ochrany. V obchodech proto lze zakoupit skla následujících typů.

PanzerGlass řady Standard

Jedná se o tradiční a nejdostupnější sklo v nabídce. Tato skla nabízí krytí displeje až do prostoru, kde začíná zaoblení hran. Ochranné sklo řady Standard podle možností daného modelu telefonu typicky kryje co největší plochu jeho přední strany včetně senzorů i čočky fotoaparátu.

PanzerGlass řady Edge-to-Edge

Jde o ochranné sklo, které ochrání celou přední stranu zařízení až do samotných krajů, včetně zahnutých částí displejů.

PanzerGlass řady Premium

Ochranná skla řady Premium mají barvené okraje skla, a to v originální barvě výrobce. Tato skla jsou po aplikování téměř nerozpoznatelná, a přesto dokonale chrání zařízení. Primárně se jedná o skla určená pro telefony se zahnutými displeji.

PanzerGlass casefriendly

Je označení modelů skel, která jsou ideální pro současné využití zadního ochranného krytu. Tato skla jsou navržena tak, aby nebránila uchycení zadního krytu a nedocházelo tak k poškození hran skla.

PanzerGlass BrandGlass

Absolutní novinkou v rodině PanzerGlass jsou skla BrandGlass. Ta umožňují personalizaci přenesením jakéhokoli nápisu nebo obrázku přímo do samotného skla. Tato vytvořená loga lze spatřit při vypnutém displeji. Jakmile se displej zařízení rozsvítí, logo na skle se stává neviditelným. Skla BrandGlass jsou určena především firemním zákazníkům.

Běžní zákazníci si však tuto technologickou novinku mohou užít v souvislosti s edicí skel vytvořených ve spolupráci s fotbalovým útočníkem PanzerGlass Christianem Ronaldem a jeho značkou CR7.

O společnosti PanzerGlass

Společnost PanzerGlass vznikla v roce 2013 v Dánsku. Od té doby byly po světě otevřeny pobočky v deseti zemích, což napomohlo k dostupnosti ochranných skel PanzerGlass napříč šesti kontinenty. PanzerGlass se svým širokým portfoliem nabízí ochranu pro různá zařízení, ať už jde o chytré telefony, tablety notebooky i chytré hodinky.

Test zajímavého příslušenství pro mobily naleznete zde.

Další příspěvky
Oscars 2020 – 92. udílení prestižních filmových ocenění
Oscars 2020 – 92. udílení prestižních filmových ocenění
Nejprestižnější událost pro všechny kolem filmu proběhla v noci 9. února z neděle na pondělí. Ceremoniál Oscars 2020 se ve...
Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)
Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)
Akční podívaná pro holky, tak by se asi nejlépe dalo popsat řádění bývalé Jokerovy partnerky Harley Quinn (Margot Robbie) ve...
Modelář – pět let připravovaný film Petra Zelenky v kinech
Modelář – pět let připravovaný film Petra Zelenky v kinech
Režisér a scenárista, podepsaný režijně či autorsky (většinou oboje) pod úspěšnými filmy jako Knoflíkáři, Samotáři, Ztraceni v Mnichově a oceněným...