Phablet Lenovo PHAB 2 a PHAB 2 Plus příjemně rozšíří možnosti zábavy

Phablet Lenovo PHAB 2 a PHAB 2 Plus příjemně rozšíří možnosti zábavy

Příznivcům dvou zařízení v jednom

je určen nový phablet Lenovo. Tedy ve skutečnosti vlastně dva. Nové phablety Lenovo PHAB 2 a Lenovo PHAB 2 Plus nabídnou svým uživatelům rozšířené tvůrčí možnosti, zejména pokud jde o fotografování. Zážitek však je na nich i sledování filmů a hraní her. Potěší všechny, které zajímá nejen telefonování, ale zejména multimediální využití těchto přenosných zařízení, kombinujících vlastnosti mobilu a tabletu. Pochopitelně je třeba se smířit s větší velikostí.

Phablet Lenovo PHAB 2

Zaujme na první pohled svým elegantním tělem s dominantním 6,4palcovým HD IPS displejem. Ten přináší řadu výhod při každodenním používání. Od psaní textových zpráv a emailů, přes pohodlnější surfování na internetu až po úpravu fotografií. Jasné barvy displeje navíc přímo vybízí ke sledování filmů či přehrávání multimédií. V kombinaci s prostorovým zvukem Dolby Atmos pak bude každá cesta téměř jako návštěva kina.

V dnešní době uživatelé hledají nové, autentičtější způsoby sdílení svých zážitků. Ať už jde o koncert oblíbené kapely, narozeninovou oslavu nebo zážitky s dětmi. Lenovo PHAB 2 umožní uživatelům zachytit všechny důležité momenty s kvalitním zvukem i obrazem. Obraz zajistí 13Mpx zadní fotoaparát, zatímco o kvalitu zvuku se postará technologie Dolby 5.1 Audio Capture spolu s trojicí integrovaných mikrofonů a systémem potlačení okolního hluku. Všechny pořízené fotografie a videozáznamy se zároveň dají přetvářet a výrazně měnit. Například díky kombinaci různých efektů rozšířené reality, jako je virtuální prostředí nebo kreslení přímo do snímků.

Srdcem phabletu je rychlý čtyřjádrový procesor doplněný o 3 GB operační paměti a 32 GB úložného prostoru rozšiřitelného pomocí microSD karty. Dlouhá výdrž baterie pak už jen podtrhne fakt, že toto zařízení je vstupenkou do nové oblasti nekonečné zábavy.

Phablet Lenovo

Phablet Lenovo PHAB 2 Plus

Usnadní uživatelům stát se skutečně výrazně lepšími fotografy. Zařízení se pyšní dvěma zadními 13MPx fotoaparáty se zvýšenou světelností, laserovým ostřením a profesionálním obrazovým procesorem Milbeaut pro rychlejší zpracování zachycených momentů. Tato silná kombinace umožní uživatelům docílit při focení přesnějších detailů a barev i v horších světelných podmínkách.

Další rozměr snímkům dodají speciální efekty rozšířené reality, jako je změna zaostření, rozostření a bokeh efekt. Stejně tak lze změnit pozadí a přenést osobu na fotce kamkoliv – od velkých akcí na stadionech až po vrcholek Mount Everestu. Díky mimořádné kvalitě a efektům rozšířené reality fotografie pořízené s PHAB 2 Plus rozhodně zazáří nejen v rodinném albu, ale i na sociálních sítích.

Prvky rozšířené reality si užijí také uživatelé se slabostí pro hry. Z jakékoliv místnosti v bytě se jedním kliknutím stane virtuální hřiště či aréna s mimozemskými protivníky. Stejně snadno budou moci uživatelé chovat také virtuálního domácího mazlíčka, kterého si kdykoliv mohou vzít kamkoliv s sebou.

Dostatečný výkon pro veškeré aplikace zajistí osmijádrový procesor v kombinaci s 3GB operační pamětí, 32GB rozšiřitelným úložištěm a vysokokapacitní baterií. Veškeré fotografie, hry i videa vyniknou na 6,4palcovém Full HD displeji se zakřiveným ochranným sklem Gorilla Glass. O špičkový zvuk se podobně jako u modelu PHAB 2 postará technologie Dolby Atmos.

Phablety Lenovo PHAB 2 a Lenovo PHAB 2 Plus jsou u nás dostupné ve zlatém či šedém provedení za cenu od 5 499 Kč s DPH, respektive od 7 999 Kč s DPH.

Phablet Lenovo

Další příspěvky
Kalifornský sen – hudební romantika plná emocí
Kalifornský sen – hudební romantika plná emocí
Jít za svým snem se rozhodne Maggie (Dakota Johnson) v ne právě idylické branži, jakou je šoubyznys. Na zvolené cestě...
Téměř dokonalá tajemství – další remake filmu o pokrytectví
Téměř dokonalá tajemství – další remake filmu o pokrytectví
Naprostí cizinci se jmenoval první film na toto téma, natočený v roce 2016 podle scénáře italského režiséra a scenáristy Paola...
Problémissky popisují skutečný skandál na Miss World
Problémissky popisují skutečný skandál na Miss World
Soutěž Miss World se v roce 1970 konala v Londýně. V té době šlo o show s více jak stomilionovou...