Přenosný LED projektor ViewSonic s automatickým ostřením

Přenosný LED projektor ViewSonic s automatickým ostřením

Detekce změny polohy

Nový ultralehký a přenosný LED projektor ViewSonic série M využívá technologii ToF (Time-of-Flight) pro dosažení okamžitého automatického zaostření. Projektor položíte, zapnete a ihned můžete promítat. Odpadá zdlouhavé seřizování a otravné nastavování. Tato technologie umožňuje okamžitě automaticky zaostřit za pouhou jednu sekundu, což je v porovnání s jinými současnými metodami 3 až 5krát rychlejší. Vyniká skvělou optickou přesností a jednoduchým nastavením. Jeho přenositelnost umožňuje flexibilní využití pro domácí zábavu (promítání filmů, videí, hraní her) i práci.

ToF technologie

ToF senzory jsou jedním z typů technologie LIDAR (Light Detection and Ranging), která měří vzdálenost na základě doby šíření fotonů mezi vysílačem senzoru a cílovou oblastí. To umožňuje přesné určení vzdálenosti bez ohledu na vlastnosti povrchu objektu. Mají rovněž přesnou linearitu a až třímetrový dosah detekce s plným zorným polem.

Praktická vlastnost

Obvykle, když je projektor přesunut, je potřeba ho znovu zaostřit. Stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači pro spuštění automatického zaostření nebo ručním nastavením zaostřovacího prstence. Díky vestavěnému G senzoru M2e dokáže detekovat změnu polohy a automaticky spustit okamžité zaostření na základě užití ToF technologie. Nejen že je zaostření přesnější, ale navíc trvá pouhou sekundu. Tato metoda je 3 až 5krát rychlejší než u běžného automatického ostření, které využívá kameru pro nepřetržité zachycování snímků a jejich porovnávání. Nemluvě o ručním nastavování ostřícím kroužkem.

Přenosný LED projektor pro domácnost

M2e je navržen speciálně pro komplexní domácí zábavu a práci z domova. Je snadno přenositelný, nastavitelný a jednoduše se také připojuje. Váží pouze jeden kilogram, takže je možné ho nosit v kabelce nebo batohu. V domácnosti ho lze umístit prakticky kamkoliv.

Díky funkcím, jako je okamžité zapnutí/vypnutí, rychlé automatické zaostření a automatická korekce lichoběžníkového zkreslení, a stojánku pro přizpůsobení úhlu projekce, je nastavení M2e zcela bezpracné. Snadné je i propojení M2e s vašimi dalšími přístroji. Uživatelé mohou přenášet nebo zrcadlit obsah ze svých chytrých telefonů na velké obrazovce prostřednictvím Wi-Fi. Připojit lze sluchátka nebo reproduktory pomocí Bluetooth, anebo streamovat napřímo prostřednictvím kabelu USB-C.

Audiovizuální zážitek

M2e má i další mimořádné funkce, které zákazníkům přináší nebývalý a pohlcující audiovizuální zážitek. Například kvalitu ve Full HD rozlišení a zobrazení o úhlopříčce 80 palců ze vzdálenosti 2,1 metru. Díky nízké provozní teplotě LED světelného zdroje a exkluzivnímu odvětrávacímu designu ViewSonic, se uživatelé mohou plně ponořit do sledování, aniž by je rušil otravný zvuk ventilátoru. V kombinaci s výjimečnou kvalitou zvuku, prostřednictvím integrovaných duálních reproduktorů společnosti Harman Kardon, slibuje M2e nekonečné možnosti zábavy.

Přenosný LED projektor

O jiném zajímavém přenosném LED projektoru si můžete přečíst zde.

Další příspěvky
Apple Premium Partner prodejna dorazila do Česka
Apple Premium Partner prodejna dorazila do Česka
Na pražském Chodově otevřel iStyle unikátní koncept Apple prodejny. Pro český trh se jedná o důležitý milník. Nová prodejna je...
QR kód slaví 25 let – víte, co všechno dokáže?
QR kód slaví 25 let – víte, co všechno dokáže?
Název QR kódů vychází z anglického Quick Response (rychlá reakce). Jejich využívání je stále oblíbenější a postupně nahrazují čárové kódy....
Přenosný LED projektor Acer C250i s projekcí z více úhlů
Přenosný LED projektor Acer C250i s projekcí z více úhlů
Režim automatického otočení na výšku Nový přenosný LED projektor Acer C250i se může pochlubit rozlišením Full HD, a baterií, která...