Přenosný LED projektor Acer C250i s projekcí z více úhlů

Přenosný LED projektor Acer C250i s projekcí z více úhlů

Režim automatického otočení na výšku

Nový přenosný LED projektor Acer C250i se může pochlubit rozlišením Full HD, a baterií, která vydrží až 5 hodin a bezdrátovým připojením. Společost Acer na veltrhu IFA 2019 v Berlíně představila přenosný bezdrátový LED projektor C250i s  bezstojánkovou orientací do více úhlů. Zajímavý je jako první na světě režimem automatického otáčení na výšku. Tím uživatelům poskytuje snadný způsob sdílení obsahu ze smartphonu kdekoli. Acer C250i je neobyčejně lehký projektor, který je mimořádně univerzální díky projekci z více úhlů, vysokému rozlišení, výdrži na baterii a celkově snadnému používání.

„Společost Acer s modelem C250i pokračuje v předvádění inovací na trhu s projektory,“ řekl Victor Chien, prezident divize Digital Display Business, společnosti Acer Inc. „Může se pochlubit nejen kreativně navrženým tělem, které umožňuje projekci z více úhlů bez stojanu či stativu, ale také unikátním režimem automatického otoční na výšku pro sdílení obsahu ze smartphonu.“

Projekce z více úhlů

Na rozdíl od jiných projektorů, omezených na horizontální projekci, podporuje C250i díky své jedinečné konstrukci zakrouceného rolovacího stojanu projekci z více úhlů. Tento design je nejen stylový, ale také šetří místo. Současně uživatelům nabízí úplnou flexibilitu při promítání obrazu na stěny, stropy a jakékoli jiné povrchy – a to bez nutnosti instalace stojanu nebo stativu.

Umístěním na stranu mohou uživatelé projektor „rolovat“ a najít tak nejlepší úhel pro prohlížení obsahu na zdi nebo stropu. Vertikální orientace podporuje projekci na vodorovné zdi a aktivuje režim automatického otočení na výšku. Tento inovativní režim automatického otočení uživatelům umožňuje přímo bezdrátově promítat videokonference na výšku nebo relace živého vysílání (například na Facebooku nebo na Instagramu) a využívat celou projekční plochu bez černých pruhů po stranách. Korekce lichoběžníkového zkreslení zaručuje, že promítaný obsah vypadá bezvadně ze všech úhlů.

Full HD rozlišení a bezdrátová projekce

Navzdory svým kompaktním rozměrům promítá C250i ve vysokém rozlišení 1080p při výdrži baterie až 5 hodin na jedno nabití. Uživatelé se systémem Android i iOS se mohou k C250i připojit bezdrátově. LED modul C250i zaručuje životnost až 30 000 hodin. Dále nabízí široký barevný gamut, 100% pokrývající barevný prostor, jas 300 ANSI lumenů a kontrast 5 000:1. C250i. Také poslouží jako přenosná powerbanka pro dobíjení telefonů na cestách. Vestavěné Bluetooth reproduktory poskytují výkon 5 W.

Spousta možností

Kromě bezdrátového propojení je Acer C250i vybaven také standardním portem HDMI pro připojení a promítání obsahu z notebooku a stolních počítačů. Porty USB typ C a typ A podporují výstup videa pro smartphony i počítač a jsou 100% plug-and-play, takže není potřeba žádný další software ani ovladač. Port USB typ A umožňuje přímé přehrávání multimédií z USB bez použití počítače.

CastMaster Touch

Acer CastMaster Touch je snadno ovladatelný bezdrátový prezentační systém skládající se z elegantních přijímačů a vysílačů, nahrazujících kabelové instalace. Jde o plug-and-play systém bez nutnosti instalace softwaru. Umožňuje přepínat signály mezi moderátory během 0,1 sekundy. Lze ho ovládat dotykovými gesty a může se pochlubit nízkou latencí pod 100 ms pro okamžitou odezvu obrazu.

Přenosný LED projektor Acer C250i – cena a dostupnost

Acer C250i bude v oblasti EMEA k dispozici v lednu 2020 za cenu od 539 €.

Více informací naleznete zde.

Test jiného mobilního projektoru si můžete přečíst zde.

Přenosný LED projektor Acer C250i

Další příspěvky
Poslední závod – tragický příběh Bohumila Hanče
Poslední závod – tragický příběh Bohumila Hanče
Příští rok uplyne 110 let od nešťastného úmrtí skvělého českého lyžaře a vlasteneckého závodníka s mistrovským titulem, Bohumila Hanče (Kryštof...
Last and First Men – film, jakých jste nejspíš mnoho neviděli
Last and First Men – film, jakých jste nejspíš mnoho neviděli
První překvapení způsobí zjištění, že snímek Last and First Men se odehrává nečekaně zcela bez herců. Tedy bez herců viditelných....
Marco přichází s pátým případem dánského oddělení Q
Marco přichází s pátým případem dánského oddělení Q
Čtrnáctiletý Marco je dopaden policií na  dánských hranicích ve vlaku z České republiky. Jak se dostal k pasu pohřešovaného státního...