První bezdrátová sluchátka „špunty“ s potlačením hluku

První bezdrátová sluchátka „špunty“ s potlačením hluku

Bose představuje lehká bezdrátová sluchátka

QuietControl 30, která umí potlačit nežádoucí zvuky z vašeho okolí. Vytvoří tak ideální poslechové podmínky. Pro různé situace umožňují navíc ovládat míru tohoto potlačení. Jejich kvalitní zvuk, lehké stylové provedení s páskem kolem krku a funkce, která vám pomůže, abyste při telefonování se sluchátky nezvyšovali zbytečně hlas, je činí výjimečnými. Bezdrátová sluchátka Bose QuietControl 30 jsou vyrobena tak, abyste je na sobě téměř necítili. Základem je pohodlný pásek s vestavěnou baterií, který dobře drží na krku. Tato konstrukce umožnila zvýšit výdrž baterie až na úroveň 10 hodin a dosáhnout v bezdrátovém provedení maximálního odlehčení vlastních špuntů.

Dokonale vychytané

Vedlejším efektem při použití sluchátek je skutečnost, že při komunikaci s okolím nebo telefonování podvědomě zvyšujeme sílu vlastního hlasu, což může být pro lidi v naší blízkosti nepříjemné. Sluchátka Bose QuietControl 30 nabízejí speciální volitelnou funkci, která vám při telefonování pustí do sluchátek část vašeho vlastního hlasu bez nežádoucí ozvěny a tento nepříjemný jev jednoduše eliminuje.

Stejně jako dvojice nedávno uvedených bezdrátových sportovních sluchátek má i tento model speciální provedení, které zabraňuje vniknutí vody nebo potu k reproduktorům. Díky tomu sluchátkům nevadí déšť a jsou vhodná i do posilovny či k jinému sportovnímu využití, během kterého vám nebude vadit pásek kolem krku.

bezdrátová sluchátka

Ovládání intenzity potlačení hluku

U velkých sluchátek přes uši je zřejmé, že uživatel chce potlačit zvuky ze svého okolí. Protože špunty volí mnohdy lidé, kteří chtějí či potřebují alespoň tlumeně slyšet, co se kolem nich děje, vyvinuli inženýři v Bose sluchátka, která umožňují podle momentálních potřeb a nálady upravit intenzitu potlačení. Bezdrátová sluchátka QuietControl 30 komunikují s aplikací Bose Connect ve smartphonu, která je dostupná pro systémy Android i iOS. S její pomocí lze uživatelsky snadno – pohybem prstu po displeji – ovládat míru potlačení okolí. Jednoduché a velmi praktické. Aplikace také usnadňuje párování s telefonem, které je možné provést s využitím NFC pouhým přiblížením sluchátek k telefonu.

Jak funguje funkce potlačení okolí?

Dobře utěsněná sluchátka typu špunty přirozeně odruší až 70% okolních zvuků. Zbylou třetinu posluchač vnímá a tak může slyšet například zvuk přijíždějícího auta, domácího zvonku nebo plačícího dítěte. Sluchátka QuietControl 30 mají na každé straně vestavěny dva mikrofony, které snímají zvuky zvenčí a také uvnitř sluchátka. Do reproduktorů je pak mistrně namíchán výsledný porovnávaný zvuk. Výsledkem je potlačení ruchů z okolí a vytvoření výborných podmínek pro kvalitní poslech.

Bezdrátová sluchátka

„QuietControl 30 jsou univerzálním řešením náhlavní soupravy pro všechny náročné uživatele, kteří z jakéhokoli důvodu nechtějí velká sluchátka. Nabízejí vynikající zvuk, kterým jsou proslulé všechny produkty značky Bose. S funkcí potlačení okolí dokáží ztlumit hluk větru, okolního davu i leteckých motorů při dlouhých cestách. Prostě si s nimi vychutnáte hudbu mnohem lépe,“ říká David Hilpert, produktový manager Bose společnosti BaSys.

Součástí balení je trojice měkkých silikonových špuntů v různých velikostech a také stylové přepravní pouzdro. Na trh přicházejí právě nyní prostřednictvím výhradního distributora, společnosti BaSys, za doporučenou koncovou cenu 8 490 Kč.

bezdrátová sluchátka

Sluchátka Bose

Další příspěvky
Laserový televizor se zvukem přímo z obrazovky
Laserový televizor se zvukem přímo z obrazovky
První sonický laserový televizor na světě Hisense HE88L5V dokonale propojuje 4K obraz se zvukem v nejpokročilejším zvukovém standardu Dolby Atmos. Zvuk...
Luxusní obytný vůz na pohodlné cestování a pobyt v přírodě
Luxusní obytný vůz na pohodlné cestování a pobyt v přírodě
Spokojte se prostě s tím nejlepším Popularitu obytných vozů ještě umocnila pandemie covid-19. Naprostá nezávislost a svoboda na cestách, spojená...
Šarlatán se ocitl před soudem kvůli nelegálnímu šíření
Šarlatán se ocitl před soudem kvůli nelegálnímu šíření
CinemArt se obrátil na soud kvůli porušování autorských práv provozovatelem služby ulož.to v případě filmu Šarlatán a uspěl. Předběžné opatření...