Reproduktory Sony Extra bass na párty se skvělým výkonem

Reproduktory Sony Extra bass na párty se skvělým výkonem

Sony rozšiřuje řadu Extra bass

dvěma novými reproduktory, které opravdu nelze přehlédnout. Modely GTK-XB60 a GTK-XB90 řadu posouvají dál, protože se pyšní nejvyšší hlasitosti i největší velikostí. Reproduktory Sony Extra bass jsou bezdrátové a přenosné. Nabízejí více funkcí, než kdy dřív. Můžete uspořádat párty podle svých vlastních představ, kdekoliv budete chtít, a přitom oslnit všechny své přátele. 

Extra bass je teď ještě dokonalejší díky vylepšenému hardwaru, který umožňuje reprodukovat mohutný zvuk s vysokým akustickým tlakem. Z těchto reproduktorů budete nadšení, protože nabídnou dlouhou výdrž baterie, tři různé typy napájení,  i možnost bezdrátového propojení s dalšími zařízeními.

Rozjeďte párty kdekoliv s XB60

Stejná technologie Extra bass, tentokrát ale s výdrží vestavěné baterie až 14 hodin. Umožní vám vzít tento výkonný reproduktor GTK-XB60 s sebou, kdykoliv se rozhodnete uspořádat párty venku. Mezi režimy baterie AC, Battery a Stamina můžete přepínat, takže párty bude pokračovat neustále dál.

Ale proč zůstávat při jednom? S funkcí Wireless Party Chain je možné propojit až 10 reproduktorů Extra bass najednou. Vaše párty ohromí ještě větším výkonem. K reproduktoru můžete připojit více zařízení najednou – až tři smartphony naráz, takže vaši přátelé se mohou k zábavě snadno přidat, a jako DJové pouštět další skladby. Díky zvláštnímu vstupu pro mikrofon si můžete během pozdních párty také společně zazpívat klidně i karaoke!

S trubicovým osvětlením, osvětlením reproduktoru a stroboskopickými světly se vaše párty stane opravdu špičkovou. Osvětlení reproduktoru se totiž přizpůsobí hudbě, kterou milujete – od EDM přes grime po pop. Reproduktory GTK-XB60 se umí synchronizovat s jakoukoliv skladbou. Přizpůsobte si nastavení osvětlení pomocí aplikací Sony Music Center & Fiestable na svém mobilním zařízení. Budete tak moci jedním tahem ruky snadno ovládat veškerou sílu těchto malých, kompaktních, ale výkonných reproduktorů!

S XB90 ucítíte vibrovat basy

Reproduktor Extra bass GTK-XB90 disponuje nekonečným osvětlením, které se zrcadlí a násobí tím světla na párty. Přidejte k tomu akustický tlak, který je vyšší než kdy předtím, a bude to vypadat, jako byste sledovali svého oblíbeného DJ naživo.

GTK-XB90, větší bratr reproduktoru XB60, vydrží až 16 hodin po pouhých čtyřech hodinách nabíjení, při kterém využívá jeden ze tří režimů: AC, Battery nebo Stamina. Šetří tak výdrž baterie a zajistí, aby párty jela déle.

Díky dalším párty funkcím v aplikaci Fiestable, jako jsou např. individuálně nastavitelné osvětlení, ovládání pohybem, samplovací efekty a DJ mixážní pult, máte pod kontrolou celou párty i to, jak reproduktor funguje. Nebo to rovnou celé nechte na reproduktoru GTK-XB90. Dokáže sám synchronizovat osvětlení, zatímco vy si užíváte párty. Abyste zábavu ještě více rozmnožili, sáhněte po funkci Wireless Party Chain. Díky ní mohou vaši přátelé připojit své reproduktory Extra bass k vašemu, takže rozjedete obrovskou párty, ať už jste kdekoliv.

Reproduktory Sony Extra bass

Model GTK-XB60 bude dostupný od září 2017 v černé, modré a červené barvě.

Reproduktor GTK-XB90 bude dostupný od září 2017 v černé barvě.

Reproduktory Sony Extra bass Reproduktory Sony Extra bass

Další příspěvky
Poslední závod – tragický příběh Bohumila Hanče
Poslední závod – tragický příběh Bohumila Hanče
Příští rok uplyne 110 let od nešťastného úmrtí skvělého českého lyžaře a vlasteneckého závodníka s mistrovským titulem, Bohumila Hanče (Kryštof...
Last and First Men – film, jakých jste nejspíš mnoho neviděli
Last and First Men – film, jakých jste nejspíš mnoho neviděli
První překvapení způsobí zjištění, že snímek Last and First Men se odehrává nečekaně zcela bez herců. Tedy bez herců viditelných....
Marco přichází s pátým případem dánského oddělení Q
Marco přichází s pátým případem dánského oddělení Q
Čtrnáctiletý Marco je dopaden policií na  dánských hranicích ve vlaku z České republiky. Jak se dostal k pasu pohřešovaného státního...