Safírové sklo sedminásobně zvyšuje ochranu displeje před poškozením

Safírové sklo sedminásobně zvyšuje ochranu displeje před poškozením

Společnost ZAGG uvádí InvisibleShield Sapphire Defense,

aktuálně technologicky nejvyspělejší řešení ochrany displeje mobilních zařízení. Toto hybridní ochranné safírové sklo sedminásobně zvyšuje efektivitu ochrany displeje smartphonu či tabletu oproti nechráněnému sklu. Sklo InvisibleShield Sapphire Defense obsahuje safír, jeden z nejtvrdších minerálů světa, který mu poskytuje tu nejvyšší odolnost proti rozbití, poškrábání a ušpinění.

Druhý nejtvrdší minerál

K jeho vytvoření byly použity vyspělé technologie, které se uplatňují mimo jiné i v letectví. Jsou tak zaručeny nejvyšší bezpečnostní parametry temperovaného skla s mimořádně vysokou schopností vstřebat náraz. Toto řešení chrání displej proti důsledkům pádu, poškrábání a vrypům. První hybridní ochranné sklo na displej zesílené safírem je vysoce odolné vůči nárazu. Na desetibodové Mohsově stupnici tvrdosti minerálů má běžné sklo tvrdost pět, desítka označující nejtvrdší minerál patří diamantu. Safír má podle této škály tvrdost 9, což potvrzuje jeho jedinečné ochranné vlastnosti.

Dokonale hladký povrch

Sklo InvisibleShield Sapphire Defense je pokryto vrstvou odpuzující mastnotu, takže na jeho povrchu nezůstávají viditelné otisky prstů ani jiné šmouhy. Důležitou vlastností je také vysoká průhlednost, díky níž uživatel nezaznamená při práci rozdíl oproti displeji bez krycího skla.

Safírové sklo

Uživatelé mohou sklo na displej snadno a jednoduše aplikovat sami. Díky pokročilému chemickému zpracování není třeba se obávat vzduchových bublinek pod povrchem. Obrazovka je po nalepení skla dokonale hladká. Na řešení se vztahuje doživotní záruka: pokud se sklo opotřebuje nebo poškodí, společnost ZAGG jej uživateli vymění.

Na českém trhu produkty distribuují partneři společnosti Zagg, tj. společnosti Qstore, Alza.cz a Euronics a dají zakoupit také v prodejnách iStyle, iStores, iWant, iSETOS, Space a dalších.

O značce InvisibleShield

InvisibleShield je nejprodávanějším řešením v oblasti ochrany obrazovek – po celém světě se prodalo přes 120 milionů ochranných fólií – které určuje oborový standard i směr vývoje. Filozofií produktů InvisibleShield je umožnit spotřebitelům, aby svá zařízení používali zcela bez obav, a proto InvisibleShield přináší v průběhu celého životního cyklu prvotřídní ochranu před poškrábáním, vznikem prasklin a roztříštěním displeje či obrazovky, a to díky řešením původně navrženým pro vojenské účely. Značka InvisibleShield sídlí v Utahu a má provozy v USA, Irsku a Číně. Její výrobky jsou dostupné po celém světě, nabízejí je přední prodejci, mimo jiné Best Buy, Verizon, AT&T, Sprint, Walmart, Target nebo Amazon.com.

Safírové sklo

Další příspěvky
Psi nenosí kalhoty je film o člověku, který je rád bez kyslíku
Psi nenosí kalhoty je film o člověku, který je rád bez kyslíku
Hlavním hrdinou filmu Psi nenosí kalhoty je chirurg Juha (Pekka Strang). Jeho žena (Ester Geislerová) se před pár lety nešťastnou...
Richard Jewell – hrdina nespravedlivě obviněný z atentátu
Richard Jewell – hrdina nespravedlivě obviněný z atentátu
Clinta Eastwooda zaujal skutečný příběh z roku 1986. Tehdy byl spáchán atentát na olympijských hrách v Atlantě. Jen díky bdělosti...
Nejvíce nominací na cenu Český lev 2020 patří filmu Vlastníci
Nejvíce nominací na cenu Český lev 2020 patří filmu Vlastníci
Česká filmová a televizní akademie (ČFTA) oznámila nominace pro 27. ročník výročních cen Český lev. Akademici vybírali z celkem 64...