SHARP AQUOS LC-90LE757: největší sériově vyráběná televize světa‬

SHARP AQUOS LC-90LE757: největší sériově vyráběná televize světa‬

Devadesátipalcová LED 3D televize promění obývák ve slušný kinosál

.

Sharp_90_2

.

Výška více než 1,2 metru a uhlopříčka téměř 2,3 metru: to jsou rozměry obří televize Sharp, která vstupuje na časký trh. Novinka je Full HD s LED podsvícením, má X-Gen UV a 3D panel, procesor Clear Picture a technologii Active Motion 200. Technologie Quattron zajišťuje složení obrazu ze čtyř barev.


Sharp LC-L90LE757 umožňuje přístup na web prostřednictvím otevřeného prohlížeče AQUOS NET+. Můžete nejen prohlížet internet a používat služby jako VOD a Skype, ale také snadno spojit televizor s mobilními zařízeními. Podporou aplikace AQUOS Remote Lite pro iOS a Android se chytrý telefon změní v plnohodnotný dálkový ovladač, který umožňuje snadné a intuitivní ovládání. Televize má integrovaný trojitý HD tuner (DVB-T/DVB-C/DVB-S2) a přehrávač médií, který přehraje fotky, videa a hudbu z USB nebo domácí sítě.

.

I přes velikost obrazovky je televize překvapivě lehká a kompaktní. Díky hliníkovému rámu váží bez podstavce 64 kg a v nejsilnějším bodě má 12 cm tloušťky, takže ji lze bez problémů umístit i na stěnu. Technologie přímého podsvícení LED znamená, že televize spadá do energetické třídy A++. Režim Tapeta umožňuje zobrazení fotografií na vypnutém televizoru. Snadno tak změníte černou plochu obrazovky na dekoraci vlastní volby. Tento režim spotřebovává pouze 30-40 W, tedy asi jako malá žárovka.


www.sharp.cz

Další příspěvky
Budoucnost televizního zobrazování je v HDR
Budoucnost televizního zobrazování je v HDR
Na ústupu je naopak 3D a prohnuté obrazovky TP Vision, výrobce televizorů Philips, letos na svém produktovém představení nových modelů...
Smartphone Alcatel s virtuální realitou
Smartphone Alcatel s virtuální realitou
3D kino zdarma jako bonus Alcatel uvádí na český trh svou prémiovou řadu smartphonů IDOL 4. Telefony IDOL 4 a...
Den nezávislosti: Nový útok
Den nezávislosti: Nový útok
Řežba, jakou svět neviděl Režisér Roland Emmerich se po dvaceti letech vrátil k tématu, o kterém už jeden film natočil....