Sharp AQUOS Quattron LC-80LE857E

Sharp AQUOS Quattron LC-80LE857E

Nová vlajková loď Sharpu má 80“ LCD obrazovku s LED podsvícením a 3D

.

sharp_le855_857_858e_2

 

Dvoumetrová obrazovka televizoru nabízí obraz v téměř životní velikosti i kvalitě. Díky technologii třetí generace čtyř barev Quattron, kontrole subpixelů a procesoru Clear Picture přináší novinka vynikající kvalitu snímků 2D a 3D a realistickou reprodukci barev.Technologie použitá v Active Motion 800 snižuje rozmazání rychle se pohybujících objektů a zvyšuje ostrost obrazu. Nová funkce TV PVR umožní nahrávání programů na externí USB disk, ze kterého je zároveň možné přímo přehrávat soubory DivX. Nový model je vybavený všemi aktuálně dostupnými digitálními přijímači.

 

‪Zavedením modelu LC-80LE857E rozšiřuje Sharp své portfolio velkoplošných televizorů a stanoví tak nové standardy velikosti a kvality. Nové modely ze série LE857E, které rovněž zahrnují obrazovky o velikosti 60 a 70 palců, zaujmou na první pohled díky elegantnímu designu – úzký hliníkový rám vypadá nádherně. ‪‪Sharp AQUOS Quattron TV 3D LED LC-80LE857E láká nejen svou výjimečnou velikostí a kvalitou obrazu, ale také funkcemi, díky kterým se stane moderním centrem zábavy. Platforma AQUOS NET+ s otevřeným internetovým prohlížečem nabízí neomezený přístup na web i k řadě aplikací. Dvoujádrový procesor usnadňuje a také zrychluje obsluhu. Zajímavou funkcí je možnost ovládání obrazovky přes smartphone nebo tablet pomocí aplikací pro Android a iOS. Série LE857E rovněž podporuje HbbTV Hybrid TV kombinující pozemní digitální vysílání DVB-T a přenos přes internet.

 

‪Díky režimu Tapeta se mohou na obrazovce promítat snímky z dovolené, ale i umělecká díla. Tak se může vypnutá televize stát nejen černou skvrnou na stěně, ale i nositelem grafického umění, fotografií či reprodukcí oblíbených obrazů. Snímek má téměř stejný jas jako původní malba na plátně, proto se jí podobá a televizor působí jen jako nenápadný rám obrazu. Při režimu Tapeta obrazovka spotřebovává pouze‬ ‪30 – 40 W. Jas je přesně 30 cd.‬ ‪Televize tak již není jen zábavným, ale i dekorativním doplňkem interiéru.

 

www.sharp.cz

 

Další příspěvky
Budoucnost televizního zobrazování je v HDR
Budoucnost televizního zobrazování je v HDR
Na ústupu je naopak 3D a prohnuté obrazovky TP Vision, výrobce televizorů Philips, letos na svém produktovém představení nových modelů...
Smartphone Alcatel s virtuální realitou
Smartphone Alcatel s virtuální realitou
3D kino zdarma jako bonus Alcatel uvádí na český trh svou prémiovou řadu smartphonů IDOL 4. Telefony IDOL 4 a...
Den nezávislosti: Nový útok
Den nezávislosti: Nový útok
Řežba, jakou svět neviděl Režisér Roland Emmerich se po dvaceti letech vrátil k tématu, o kterém už jeden film natočil....