Školák v balíčku T-Mobile

Školák v balíčku T-Mobile

T-Mobile přichází s novinkou,

která pokryje základní potřeby rodičů školáků – kontakt s dítětem, přehled o jeho mobilní útratě a bezpečnost. To vše přináší balíček Školák v balíčku T-Mobile s aplikací Surfie za 99 Kč měsíčně k tarifu rodiče.

Balíček je určen nefiremním zákazníkům s paušálními tarify, kteří mají potomky s předplacenou kartou Twist. Služba byla spuštěna 16. srpna.

„Každý chce pro své ratolesti zajistit bezstarostné dětství. Balíček Školák nabízí rodičům nejen přehled o pohybu svých potomků a pomůže je lépe ochránit před nevhodným obsahem na internetu, ale ohlídá i jejich kredit,“ říká Juraj Bóna, ředitel B2C marketingu a řízení produktů, a dodává: „Službu platí rodič a je zcela nezávislá na kreditu dítěte.“

Balíček Školák za 99 Kč měsíčně nabídne rodičům přehled až o třech dětech současně za jeden poplatek. Nabízí jistotu spojení s juniorem i v případě nulového kreditu a také velmi snadnou kontrolu účtu dítka přímo z rodičovské samoobsluhy Můj T-Mobile. Lze zde vidět například výši kreditu, provoz SIM karty (volaná čísla a SMS), dobíjet přímo z Vyúčtování rodiče nebo platební kartou již od 50 Kč, blokovat mobilní platby a další.

Školák je propojen s aplikací Surfie, která je k balíčku zdarma a umožňuje lokalizovat dítě nebo ho chránit před nevhodným internetovým obsahem. Rodiče jistě ocení bezplatné informativní notifikace například v momentě, kdy junior dorazí ze školy domů, když chce hrát hru, kterou nemá povolenou, nebo pokud chce Surfie smazat (to může udělat pouze rodič). Aplikace je v českém jazyce, funguje pro operační systémy Android a iOS a obsahuje 3 licence, tedy na ochranu třech ratolestí nebo 3 různých zařízení. Apka vyžaduje přístup k internetu, proto je v balíčku pro dítě k dispozici každý měsíc 10 MB dat. Po jejich vyčerpání surfuje zpomalenou rychlostí, dítěti tedy nepřestane fungovat ani pak.

skolaci

Zatímco balíček Školák je určen nefiremním zákazníkům s paušálními tarify, aplikaci Surfie mohou využít všichni (i Twist). K dispozici je i samostatně za 99 Kč a funguje i pro děti s běžným tarifem. K nalezení je přímo v samoobsluze Můj T-Mobile v sekci Výhody a Vychytávky, kde lze také dokoupit další licence pro případ většího počtu dětí nebo zařízení v rodině.

Zlevnění mobilů a tabletů

Od poloviny srpna do konce září 2016 také T-Mobile v rámci kampaně na podporu prodeje přístrojů ze své distribuční sítě nabízí cenově zvýhodněná mobilní zařízení (chytré telefony, tablety a notebooky). Do konce srpna si zákazníci operátora budou moci zakoupit tři smartphony, jeden tablet (obojí značky Samsung) a tři notebooky (značky Acer a Lenovo) se slevou až 2 548 Kč. Během příštího měsíce zlevní T-Mobile další mobilní přístroje. Kampaň potrvá do konce září letošního roku.

„Od poloviny do konce srpna zlevňujeme zejména velmi oblíbenou značku Samsung. Zákazníci si tak v časově omezené nabídce budou moci pořídit třeba Samsung Galaxy J5 (2016) zlevněný z 5 999 Kč na 3  451 Kč – při nákupu na splátky je pak vyjde jen na 150 Kč měsíčně,“ říká Juraj Bóna, ředitel B2C marketingu a řízení produktů T-Mobile.

nabidka_tab

Další příspěvky
Last and First Men – film, jakých jste nejspíš mnoho neviděli
Last and First Men – film, jakých jste nejspíš mnoho neviděli
První překvapení způsobí zjištění, že snímek Last and First Men se odehrává nečekaně zcela bez herců. Tedy bez herců viditelných....
Marco přichází s pátým případem dánského oddělení Q
Marco přichází s pátým případem dánského oddělení Q
Čtrnáctiletý Marco je dopaden policií na  dánských hranicích ve vlaku z České republiky. Jak se dostal k pasu pohřešovaného státního...
Svéráz českého rybolovu je naprostým fiaskem režisérky
Svéráz českého rybolovu je naprostým fiaskem režisérky
Parta šesti českých rybářů vyráží na dalekou cestu za rybami do Norska. Spojuje je dlouholeté přátelství a touha po mužském...