Školák v balíčku T-Mobile

Školák v balíčku T-Mobile

T-Mobile přichází s novinkou,

která pokryje základní potřeby rodičů školáků – kontakt s dítětem, přehled o jeho mobilní útratě a bezpečnost. To vše přináší balíček Školák v balíčku T-Mobile s aplikací Surfie za 99 Kč měsíčně k tarifu rodiče.

Balíček je určen nefiremním zákazníkům s paušálními tarify, kteří mají potomky s předplacenou kartou Twist. Služba byla spuštěna 16. srpna.

„Každý chce pro své ratolesti zajistit bezstarostné dětství. Balíček Školák nabízí rodičům nejen přehled o pohybu svých potomků a pomůže je lépe ochránit před nevhodným obsahem na internetu, ale ohlídá i jejich kredit,“ říká Juraj Bóna, ředitel B2C marketingu a řízení produktů, a dodává: „Službu platí rodič a je zcela nezávislá na kreditu dítěte.“

Balíček Školák za 99 Kč měsíčně nabídne rodičům přehled až o třech dětech současně za jeden poplatek. Nabízí jistotu spojení s juniorem i v případě nulového kreditu a také velmi snadnou kontrolu účtu dítka přímo z rodičovské samoobsluhy Můj T-Mobile. Lze zde vidět například výši kreditu, provoz SIM karty (volaná čísla a SMS), dobíjet přímo z Vyúčtování rodiče nebo platební kartou již od 50 Kč, blokovat mobilní platby a další.

Školák je propojen s aplikací Surfie, která je k balíčku zdarma a umožňuje lokalizovat dítě nebo ho chránit před nevhodným internetovým obsahem. Rodiče jistě ocení bezplatné informativní notifikace například v momentě, kdy junior dorazí ze školy domů, když chce hrát hru, kterou nemá povolenou, nebo pokud chce Surfie smazat (to může udělat pouze rodič). Aplikace je v českém jazyce, funguje pro operační systémy Android a iOS a obsahuje 3 licence, tedy na ochranu třech ratolestí nebo 3 různých zařízení. Apka vyžaduje přístup k internetu, proto je v balíčku pro dítě k dispozici každý měsíc 10 MB dat. Po jejich vyčerpání surfuje zpomalenou rychlostí, dítěti tedy nepřestane fungovat ani pak.

skolaci

Zatímco balíček Školák je určen nefiremním zákazníkům s paušálními tarify, aplikaci Surfie mohou využít všichni (i Twist). K dispozici je i samostatně za 99 Kč a funguje i pro děti s běžným tarifem. K nalezení je přímo v samoobsluze Můj T-Mobile v sekci Výhody a Vychytávky, kde lze také dokoupit další licence pro případ většího počtu dětí nebo zařízení v rodině.

Zlevnění mobilů a tabletů

Od poloviny srpna do konce září 2016 také T-Mobile v rámci kampaně na podporu prodeje přístrojů ze své distribuční sítě nabízí cenově zvýhodněná mobilní zařízení (chytré telefony, tablety a notebooky). Do konce srpna si zákazníci operátora budou moci zakoupit tři smartphony, jeden tablet (obojí značky Samsung) a tři notebooky (značky Acer a Lenovo) se slevou až 2 548 Kč. Během příštího měsíce zlevní T-Mobile další mobilní přístroje. Kampaň potrvá do konce září letošního roku.

„Od poloviny do konce srpna zlevňujeme zejména velmi oblíbenou značku Samsung. Zákazníci si tak v časově omezené nabídce budou moci pořídit třeba Samsung Galaxy J5 (2016) zlevněný z 5 999 Kč na 3  451 Kč – při nákupu na splátky je pak vyjde jen na 150 Kč měsíčně,“ říká Juraj Bóna, ředitel B2C marketingu a řízení produktů T-Mobile.

nabidka_tab

Další příspěvky
Laserový televizor se zvukem přímo z obrazovky
Laserový televizor se zvukem přímo z obrazovky
První sonický laserový televizor na světě Hisense HE88L5V dokonale propojuje 4K obraz se zvukem v nejpokročilejším zvukovém standardu Dolby Atmos. Zvuk...
Luxusní obytný vůz na pohodlné cestování a pobyt v přírodě
Luxusní obytný vůz na pohodlné cestování a pobyt v přírodě
Spokojte se prostě s tím nejlepším Popularitu obytných vozů ještě umocnila pandemie covid-19. Naprostá nezávislost a svoboda na cestách, spojená...
Šarlatán se ocitl před soudem kvůli nelegálnímu šíření
Šarlatán se ocitl před soudem kvůli nelegálnímu šíření
CinemArt se obrátil na soud kvůli porušování autorských práv provozovatelem služby ulož.to v případě filmu Šarlatán a uspěl. Předběžné opatření...