Školák v balíčku T-Mobile

Školák v balíčku T-Mobile

T-Mobile přichází s novinkou,

která pokryje základní potřeby rodičů školáků – kontakt s dítětem, přehled o jeho mobilní útratě a bezpečnost. To vše přináší balíček Školák v balíčku T-Mobile s aplikací Surfie za 99 Kč měsíčně k tarifu rodiče.

Balíček je určen nefiremním zákazníkům s paušálními tarify, kteří mají potomky s předplacenou kartou Twist. Služba byla spuštěna 16. srpna.

„Každý chce pro své ratolesti zajistit bezstarostné dětství. Balíček Školák nabízí rodičům nejen přehled o pohybu svých potomků a pomůže je lépe ochránit před nevhodným obsahem na internetu, ale ohlídá i jejich kredit,“ říká Juraj Bóna, ředitel B2C marketingu a řízení produktů, a dodává: „Službu platí rodič a je zcela nezávislá na kreditu dítěte.“

Balíček Školák za 99 Kč měsíčně nabídne rodičům přehled až o třech dětech současně za jeden poplatek. Nabízí jistotu spojení s juniorem i v případě nulového kreditu a také velmi snadnou kontrolu účtu dítka přímo z rodičovské samoobsluhy Můj T-Mobile. Lze zde vidět například výši kreditu, provoz SIM karty (volaná čísla a SMS), dobíjet přímo z Vyúčtování rodiče nebo platební kartou již od 50 Kč, blokovat mobilní platby a další.

Školák je propojen s aplikací Surfie, která je k balíčku zdarma a umožňuje lokalizovat dítě nebo ho chránit před nevhodným internetovým obsahem. Rodiče jistě ocení bezplatné informativní notifikace například v momentě, kdy junior dorazí ze školy domů, když chce hrát hru, kterou nemá povolenou, nebo pokud chce Surfie smazat (to může udělat pouze rodič). Aplikace je v českém jazyce, funguje pro operační systémy Android a iOS a obsahuje 3 licence, tedy na ochranu třech ratolestí nebo 3 různých zařízení. Apka vyžaduje přístup k internetu, proto je v balíčku pro dítě k dispozici každý měsíc 10 MB dat. Po jejich vyčerpání surfuje zpomalenou rychlostí, dítěti tedy nepřestane fungovat ani pak.

skolaci

Zatímco balíček Školák je určen nefiremním zákazníkům s paušálními tarify, aplikaci Surfie mohou využít všichni (i Twist). K dispozici je i samostatně za 99 Kč a funguje i pro děti s běžným tarifem. K nalezení je přímo v samoobsluze Můj T-Mobile v sekci Výhody a Vychytávky, kde lze také dokoupit další licence pro případ většího počtu dětí nebo zařízení v rodině.

Zlevnění mobilů a tabletů

Od poloviny srpna do konce září 2016 také T-Mobile v rámci kampaně na podporu prodeje přístrojů ze své distribuční sítě nabízí cenově zvýhodněná mobilní zařízení (chytré telefony, tablety a notebooky). Do konce srpna si zákazníci operátora budou moci zakoupit tři smartphony, jeden tablet (obojí značky Samsung) a tři notebooky (značky Acer a Lenovo) se slevou až 2 548 Kč. Během příštího měsíce zlevní T-Mobile další mobilní přístroje. Kampaň potrvá do konce září letošního roku.

„Od poloviny do konce srpna zlevňujeme zejména velmi oblíbenou značku Samsung. Zákazníci si tak v časově omezené nabídce budou moci pořídit třeba Samsung Galaxy J5 (2016) zlevněný z 5 999 Kč na 3  451 Kč – při nákupu na splátky je pak vyjde jen na 150 Kč měsíčně,“ říká Juraj Bóna, ředitel B2C marketingu a řízení produktů T-Mobile.

nabidka_tab

Další příspěvky
Kalifornský sen – hudební romantika plná emocí
Kalifornský sen – hudební romantika plná emocí
Jít za svým snem se rozhodne Maggie (Dakota Johnson) v ne právě idylické branži, jakou je šoubyznys. Na zvolené cestě...
Téměř dokonalá tajemství – další remake filmu o pokrytectví
Téměř dokonalá tajemství – další remake filmu o pokrytectví
Naprostí cizinci se jmenoval první film na toto téma, natočený v roce 2016 podle scénáře italského režiséra a scenáristy Paola...
Problémissky popisují skutečný skandál na Miss World
Problémissky popisují skutečný skandál na Miss World
Soutěž Miss World se v roce 1970 konala v Londýně. V té době šlo o show s více jak stomilionovou...