Skrytá kamera důmyslně schovaná ve funkčních hodinách

Skrytá kamera důmyslně schovaná ve funkčních hodinách

Miniaturizace a digitalizace

přináší bezpočet možností, jak skrytě a utajeně monitorovat vybrané prostory. Základem skryté kamery v hodinách ALC-T11 je objektiv s  průměrem dva milimetry a širokým úhlem záběru (až 78°) s rozlišením HD. Skrytá kamera je vybavena kvalitním snímačem CMOS, který se používá i u fotoaparátů nebo rentgenových zařízení. Pokud se hodiny umístí do rohu místnosti, kamera pokryje téměř celý prostor.

Kamera je schopna pořídit i záznam obrazu při nedostatečém osvětlení díky vestavěnému IR přisvícením, které je pro člověka neviditelné. Výsledkem je pak v tomto případě monochromatický obraz.

Skrytá kamera může být v čemkoliv

Skryté monitorování vybraného prostoru má význam nejen pro zabezpečení majetku. Dále také pro zajištění bezpečnosti osob, monitoringu podezřelého chování, případně pro pořízení důkazních materiálů,“ vysvětluje Damian Teichert, marketingový manažer SpyShop24.cz pro Českou republiku. „V naší nabídce je velké množství skrytých kamer instalovaných do předmětů denní potřeby. Od zmíněných hodin, přes flash disk, propisku, zapalovač napájecí konektor nebo klíčenku či počítačovou myš.“

Ovladatelnost na dálku

IP kameru ALC-T11 je možné ovládat přímo na zařízení nebo pomocí aplikace pro mobilní telefony Android nebo iOS. Obrazový záznam v HD kvalitě se ukládá na microSD kartu, která je umístěna přímo v zařízení. Díky IP protokolu a WiFi připojení kamera umožňuje přenášet živý náhled na vzdálené zařízení.

Skrytá kamera je napájena vyměnitelným lithium-iontovým akumulátorem s  kapacitou 2 200 mAh, který zajišťuje nepřerušované nahrávání videa po dobu 5 hodin. Kamera je však v  provozu mnohem déle. Je totiž vybavena detektorem pohybu a funkcí automatického spouštění záznamu. Nahrávání probíhá tedy jen v  případě, že se v  dosahu čidla kamery „něco děje“.

Cena a dostupnost

IP kamera skrytá v hodinách ALC-T11 je dodávaná na český trh prostřednictvím internetového obchodu Spyshop24.cz  za aktuálně zvýhodněnou cenu 2574 Kč včetně DPH.

Zde si můžete přečíst také o šikovné fotopasti.

Technické specifikace

Obrazový snímač CMOS

Úhel záběru: 78°

Rozlišení videa: HD 1280 × 720

Počt snímků za sekundu: 30 fps NTSC/25 fps Pal

Kodek: H.264

Formát snímků: JPEG/BMP

Formát videa: AVI

Externí paměť: micro SD až 32GB

IR reflektor: ano

Nočí režim: ano – až 5m (monochromatický obraz)

Detekce pohybu: ano

Funkce přepisování nahrávání: ano

Výdrž: až 5 hodin

Rozhraní: USB

Bezdrátový přenos obrazu pro iPhone/Android

Rozměry: 45 × 95 × 35 mm

Hmotnost: 125 g

Další příspěvky
Kalifornský sen – hudební romantika plná emocí
Kalifornský sen – hudební romantika plná emocí
Jít za svým snem se rozhodne Maggie (Dakota Johnson) v ne právě idylické branži, jakou je šoubyznys. Na zvolené cestě...
Téměř dokonalá tajemství – další remake filmu o pokrytectví
Téměř dokonalá tajemství – další remake filmu o pokrytectví
Naprostí cizinci se jmenoval první film na toto téma, natočený v roce 2016 podle scénáře italského režiséra a scenáristy Paola...
Problémissky popisují skutečný skandál na Miss World
Problémissky popisují skutečný skandál na Miss World
Soutěž Miss World se v roce 1970 konala v Londýně. V té době šlo o show s více jak stomilionovou...