Sledovací kamera Omna kontroluje domácnost či kancelář

Sledovací kamera Omna kontroluje domácnost či kancelář

Omna 180 Cam HD (DSH-C310) nabízí

180stupňový úhel záběru pokryje celou místnost a Full HD 1080p rozlišením zajistí sledovací kamera dostatečnou kvalitu obrazu. Kompatibilita s HomeKit podporuje pokročilé zabezpečovací funkce včetně end-to-end šifrování a autentizací mezi kamerou a přístroji iPhone, iPad nebo iPod touch. 

Technologie Apple HomeKit umožňuje uživatelům nastavit tuto kameru pomocí několika jednoduchých kroků přes aplikaci Apple Home v iOS 10 nebo vyšší verzi. Díky aplikace Home mohou uživatelé vidět také na zamknutém displeji svého iPhonu nebo iPadu upozornění spolu se snímky situace v jejich domě v okamžiku, kdy je detekován pohyb. Omna 180 Cam HD také hladce spolupracuje s dalšími zařízeními HomeKit, což umožňuje například naprogramovat, aby se při zjištění pohybu zapnulo třeba osvětlení nebo alarm.

„Máme radost, že se nám podařilo přijít na trh s naší první HomeKit kamerou, která představuje spojení bohatých zkušeností D-Link v oblasti IP kamer se špičkovým systémem Apple pro automatizace domácností,“ řekl Kevin Wen, prezident D-Link Europe. „Stejně jako u všech našich zařízení se snažíme vytvářet produkty, které budou pro lidi opravdovým přínosem. Výsledkem tohoto úsilí jsou také vylepšené funkce a začlenění kamery 180 Cam HD do ekosystému HomeKit.“

Sledovací kamera D-Link Omna 180 Cam HD

Omna s platformou HomeKit umožňuje uživatelům, aby byli „stále doma“. Dokonalý přehled o všem dění prostřednictvím přístroje s iOS jim umožní zbavit se zbytečných starostí. Mohou například dohlížet na dítě v dětském pokoji, zkontrolovat stav staršího příbuzného nebo pozorovat psa v obýváku. Nebo zabezpečit domácnost při odjezdu na dovolenou.

Hlavní vlastnosti

180stupňový úhel záběru – Označení „Omna“ je odvozeno z latinského slova „omnis“, což znamená „vševědoucí“. Většina kamer nabízí objektiv s omezeným úhlem záběru 130 stupňů. Unikátní 180stupňové řešení D-Link s technologií pro korekci zkreslení umožní uživatelům vidět téměř všude a všechno.

Dynamické streamování videa – Rychlost datového toku se plynule přizpůsobuje dostupné šířce pásma s cílem zajistit nerušený přenos obrazu.

Obousměrný přenos zvuku – Poslouchejte a mluvte pomocí vestavěného mikrofonu a reproduktoru kamery. Tak o sobě můžete dát vědět, i když zrovna nejste doma.

Noční vidění – Pozorujte vše do vzdálenosti až 5 metrů i v naprosté tmě s infračerveným nočním viděním.

Lokální nahrávání – Nahrávání videozáznamů při detekci aktivity přímo na microSDXC kartu s kapacitou až 128 GB. Tím vzniká flexibilita bez omezení šířkou pásma sítě nebo internetu, a bez pravidelných měsíčních poplatků.

Aplikace Omna – Bezplatná doprovodná aplikace Omna umožňuje využívat pokročilé funkce.

Elegantní design – Kamera je navržena tak, aby svým elegantním, nenápadným a stylovým designem bez problémů splynula s prostředím moderní domácnosti nebo kanceláře.

Detekce pohybu – Upozornění a automatické nahrávání videozáznamu spouštěné definovanými událostmi.

(Ovládání Omna 180 Cam HD mimo domov vyžaduje Apple TV 4. generace nebo novější, s tvOS  10.1 nebo vyšším nebo iPad s iOS 10.1 nebo vyšším.)

Více informací zde,

Další příspěvky
Last and First Men – film, jakých jste nejspíš mnoho neviděli
Last and First Men – film, jakých jste nejspíš mnoho neviděli
První překvapení způsobí zjištění, že snímek Last and First Men se odehrává nečekaně zcela bez herců. Tedy bez herců viditelných....
Marco přichází s pátým případem dánského oddělení Q
Marco přichází s pátým případem dánského oddělení Q
Čtrnáctiletý Marco je dopaden policií na  dánských hranicích ve vlaku z České republiky. Jak se dostal k pasu pohřešovaného státního...
Svéráz českého rybolovu je naprostým fiaskem režisérky
Svéráz českého rybolovu je naprostým fiaskem režisérky
Parta šesti českých rybářů vyráží na dalekou cestu za rybami do Norska. Spojuje je dlouholeté přátelství a touha po mužském...