Super široký, zakřivený monitor pro profesionály

Super široký, zakřivený monitor pro profesionály

Philips býval proslulý

svými extrémně širokoúhlými televizemi. Nepřekvapí tedy, když nyní přichází se SuperWide zakřiveným monitorem. Tento skutečně velký 49″ (48,8″/124 cm) monitor nabízí profesionálům širokou škálu vylepšení. Super široký displej ve formátu 32:9 s ultra vysokým rozlišením garantuje modelu Philips 499P9H jedinečnou kvalitu obrazu na luxusně velkém prostoru, srovnatelným se dvěma vedle sebe položenými 27″ QHD monitory. K další výbavě patří pohodlné připojení pomocí USB-C konektoru s vysokou rychlostí přenosu dat. Zabudovaná web kamera ukrytá v těle monitoru vyjede jen, když je potřeba. 

Pracovní plocha odezdi ke zdi

Philips 499P9H udělá dojem hned na první pohled. Jeho mamutí formát a oceňovaný výkon ukrytý v moderním designu se zakřiveným displejem (1800R) nenuceně vyplňuje celé zorné pole uživatele, čímž minimalizuje rušení z okolí a maximalizuje pohodlí při práci.

Ale krása monitoru není vše, čím vyniká. Jeho šířka skýtá také výjimečné možnosti zvýšení produktivity práce. Už není potřeba mít na pracovním stole více monitorů a hromadu kabelů. Místo toho 499P9H nabízí 49 palců luxusní pracovní plochy. To je stejné jako mít vedle sebe dva 27″ 16:9 QHD monitory. Samotná velikost pracovní plochy umožňuje otevřít několik oken vedle sebe.

Půvabný vizuální zážitek

Na tak velké obrazovce musí být obraz dokonalý. I zde vystupuje nový Philips 499P9H z davu. Jeho Dual Quad HD rozlišení (5120 x 1440 bodů) znamená vyšší hustotu bodů a lepší detaily. Certifikovaná zobrazovací technologie VESA HDR 400 dodává oslnivé barvy, temnou černou a zářící bílou, pro obraz jako živý s optimální hloubkou a detaily. Pro zobrazení zabírající téměř celé zorné pole se Philips spolehl na nejnovější VA LED technologii, která dodává potřebný kontrast pro ostrý a jasný obraz z jakéhokoli úhlu.

Navržen pro moderní profesionály

S požadavkem moderních pracovních míst na maximální flexibilitu, dynamiku a adaptabilitu potřebují profesionálové hardware, který s nimi udrží krok. Philips 499P9H tyto požadavky splňuje, díky řadě inovativních funkcí, které uživatelům umožňují dostat ze svého pracovního dne maximum. Zabudovaná USB 3.1 typ-C dokovací stanice je základem pro růst efektivity. Monitor nabízí vysokorychlostní přenos dat pomocí USB-C konektoru a díky RJ45 portu i přímé připojení zapojeného notebooku k internetu pomocí jediného kabelu.

Pro ještě vyšší pohodlí a bezpečnost je monitor vybaven vysouvací kamerou vybavenou technologií Windows HelloTM pro rozeznávání tváří. Lze ji snadno zasunout do rámečku monitoru, pokud není právě používaná. Monitor je také vybaven zobrazovacími technologiemi pro ochranu zraku uživatele (Flicker-Free a LowBlue mód). Nechybí ani efektivní ergonomické funkce (výškově nastavitelný stojan s otáčením a náklonem) a nepostradatelným VESA držákem.

Super široký monitor Philips 499P9H a jeho cena

Tento výjimečný monitor Philips 499P9H je na trhu dostupný za doporučenou koncovou cenu 28 169 Kč.

Ke špičkovému obrazu patří i špičkový zvuk, o jednom vynikajícím řešení si můžete přečíst zde.

Další příspěvky
Last and First Men – film, jakých jste nejspíš mnoho neviděli
Last and First Men – film, jakých jste nejspíš mnoho neviděli
První překvapení způsobí zjištění, že snímek Last and First Men se odehrává nečekaně zcela bez herců. Tedy bez herců viditelných....
Marco přichází s pátým případem dánského oddělení Q
Marco přichází s pátým případem dánského oddělení Q
Čtrnáctiletý Marco je dopaden policií na  dánských hranicích ve vlaku z České republiky. Jak se dostal k pasu pohřešovaného státního...
Svéráz českého rybolovu je naprostým fiaskem režisérky
Svéráz českého rybolovu je naprostým fiaskem režisérky
Parta šesti českých rybářů vyráží na dalekou cestu za rybami do Norska. Spojuje je dlouholeté přátelství a touha po mužském...