Ultratenký monitor Philips Moda s extrémně úzkým rámečkem

Ultratenký monitor Philips Moda s extrémně úzkým rámečkem

Pod značkou Philips představuje společnost MMD

nový 24palcový monitor designové řady Moda. Novinka v podobě modelu 245C7QJSB není pouze tím nejtenčím monitorem od Philipsu, ale navíc se pyšní i extra úzkým rámečkem. Díky vylepšenému Full HD a nejnovější technologii Ultra Wide Color nabízí ostré detaily s excelentním podáním barev pro maximálně realistický obraz.  „U tohoto modelu se poprvé snoubí elegantní vzhled řady Moda s technologií Ultra Wide Color. Většina domácích uživatelů používá své monitory pro práci i zábavu – a nový 24palcový monitor 245C7QJSB nabízí obojí. Vypadá dobře v domácím prostředí i na pracovních stolech a zaručuje dokonalý zážitek ze sledování díky reprodukci barev, která je realističtější než kdy dřív,” vysvětluje unikátnost nového monitoru František Koutník, country manager pro Českou republiku a Slovensko ze společnosti MMD.

Monitor vypadá skvěle – on nebo off

Nový monitor Philips se může pochlubit elegantním vzhledem. Je opravdu tenký – jeho boční tloušťka je 5,2 mm a tento minimalistický vzhled doplňuje extra úzký rámeček: vnější ohraničení na třech stranách činí pouze 2,5 mm. Téměř bezrámečkový design tak dělá z nového modelu 245C7QJSB vynikající volbu pro uživatele preferující zábavu – nabízí více prostoru pro videa a fotky a je ideální pro multimonitorovou sestavu.

monitor Philips

Ostrý obraz díky Ultra Wide Color, Full HD a vylepšené připojení

Technologie Ultra Wide Color přináší u tohoto 24palcového monitoru širší spektrum barev s přirozenější zelenou, svěží červenou a hlubší modrou. Oživuje mediální zábavu, obraz, a také zlepšuje produktivitu. Tato technologie dosahuje svého účinku prostřednictvím vylepšení hardwaru, nejen doladěním barev pomocí softwaru. Samotný panel je založen na technologii IPS: disponuje extra širokými pozorovacími úhly 178 stupňů.

Díky Full HD rozlišení 1920 x 1080 je zajištěn detailní a čistý obraz. Perfektní kontrast a široký barevný gamut zaručuje technologie Ultra Wide Color. Technologie Flicker-Free (regulující jas pro stabilnější obraz), SmartContrast a SmartImage (automaticky přizpůsobující nastavení monitoru dle zobrazovaného obsahu) společně vylepšují zážitek ze sledování. Monitor je také vybaven HDMI a DisplayPortem pro bleskový přenos dat.

Nový monitor Philips 245C7QJSB řady C je k dispozici od února 2017 za cenu 5 919 Kč (219 eur).

O společnosti MMD

Společnost MMD byla založená v roce 2009 na základě licenčního ujednání mezi společností Philips a TPV. Společnost MMD je 100% vlastněna koncernem TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí na Tchaj-wanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchaj-wanu.

monitor Philips

monitor Philips monitor Philips

Další příspěvky
Poslední závod – tragický příběh Bohumila Hanče
Poslední závod – tragický příběh Bohumila Hanče
Příští rok uplyne 110 let od nešťastného úmrtí skvělého českého lyžaře a vlasteneckého závodníka s mistrovským titulem, Bohumila Hanče (Kryštof...
Last and First Men – film, jakých jste nejspíš mnoho neviděli
Last and First Men – film, jakých jste nejspíš mnoho neviděli
První překvapení způsobí zjištění, že snímek Last and First Men se odehrává nečekaně zcela bez herců. Tedy bez herců viditelných....
Marco přichází s pátým případem dánského oddělení Q
Marco přichází s pátým případem dánského oddělení Q
Čtrnáctiletý Marco je dopaden policií na  dánských hranicích ve vlaku z České republiky. Jak se dostal k pasu pohřešovaného státního...