Vysoce výkonný audiosystém je nutností pro každou párty

Vysoce výkonný audiosystém je nutností pro každou párty

A nejlépe s barevnými světelnými efekty,

zábavními funkcemi, a bezdrátovým připojením. Společnost Sony takový Vysoce výkonný audiosystém (High Power) představila. A dokonce ne jeden, ale hned tři: MHC-V50D, SHAKE-X30D a SHAKE-X70D. Díky efektní kvalitě zvuku, kterou přináší technologie Sony Smart High Power společně s kónickými reproduktory Mica Cone, si můžete užívat kvalitu zvuku společně s překvapivě značně vysokým výkonem – ať už posloucháte cokoli.

Tyto domácí hi-fi systémy také nabízejí množství party funkcí, abyste mohli zazářit dlouho do noci, jako např. party světla a režim karaoke, funkci Motion Control a DJ efekty. Zároveň vám tyto novinky rozšiřují poslech o mohutné basy (booming bass range). Stačí jednoduše připojit telefon a začít přehrávat váš oblíbený playlist. Bezdrátové přehrávání hudby je možné díky technologii Bluetooth s poslechem na jediný dotek díky NFC.

Party až do rána s V50D

Do party nálady se dostanete díky hi-fi kompaktnímu systému typu vše v jednom MHC-V50D, šetřící místo. Je vybaven technologií Smart High Power, navrženou tak, aby zvyšovala akustický tlak. Budete si díky tomu moci vychutnávat mocné basy ze složené hornové komory a rozšířeného výstupního portu. Ten zvyšuje akustický tlak pro mocnější zvuk, který je skutečně fyzicky cítit. Připočítejte k tomu ještě kuželový reproduktor se slídovou membránou vyrobený z vláken Mica Reinforced Cellular (MRC). Uchovává si svůj tvar i při pohybu s vysokým tlakem a rychlostí – můžete tak pustit basy naplno, aniž byste ohrozili kvalitu zvuku.

Vysoce výkonný audiosystém Sony

Osvětlení

Aplikace Fiestable umožňuje ovládat barvy světel reproduktoru a světla, která se díky ní synchronizují s rytmem hudby, osvětlí a zaplní taneční parket. Motion Control usnadňuje ovládání funkcí jako playback, DJ, sampler a osvětlení pouhým pohybem ruky. Podsvícený dotykový panel vám umožní ovládání v kteroukoli denní i noční hodinu.

Karaoke

Použijte duální vstup pro mikrofon a uspořádejte svoji vlastní karaoke party. Pohrajte si s ozvěnou a s efekty prolínání, ať se stanete skutečnou hvězdou show. A abyste měli po ruce texty skladeb, které si chcete zazpívat, jednoduše připojte přes HDMI televizi a můžete přímo přehrávat karaoke DVD z vestavěného přehrávače.

Snadno přenosný

Model V50D má kompaktní design, díky kterému ho můžete vzít za držadlo a přinést na jakoukoli party s sebou. Dokonale doplní jakékoli grilování, uvolněné setkání nebo celonoční party.

Jednoduše připojte svůj mobilní telefon případně tablet přes Bluetooth nebo jedním dotykem přes NFC bez použití překážejících kabelů, a přitom získáte stejně výjimečnou kvalitu zvuku produkovanou vestavěným LDAC od Sony.

Vysoce výkonný audiosystém Sony

Na parket s X30D

Máte-li ten správný prostor na pořádně hlučnou party, je pro vás audiosystém SHAKE-X30D skládající se ze 3 reproduktorů s výrazným designem to pravé.  Je nabitý úžasnými funkcemi, které z vaší party udělají to správné místo, kam se vypravit. Můžete protančit celou noc a hi-fi systém bude hlavním středobodem vašeho obývacího pokoje. Dva samostatné reproduktory mohou být umístěny na různých místech v prostoru, např. po stranách televizoru.

Dvojité karaoke

U X30D naleznete dvojitý vstup pro mikrofon, takže si budete moci dát souboj v karaoke, dále slot pro zapojení kytary, když si budete chtít zajamovat, a vstup HDMI ARC pro připojení televize. Tento domácí audiosystém je skutečně to, co díky DJ efektům a zvukovým efektům jako ozvěna či prolínání party nastartuje. Reproduktory září a promítají na zeď světelné efekty osvětlující místnost v podobě blikajících vzorů, měnícími barvy a synchronizujícími se s rytmem hudby.

Rozjeďte to s X70D

Vysoce výkonný audiosystém SHAKE-X70D (úvodní foto) slibuje party plnou zábavy. Nabízí totiž stejné vlastnosti kuželových reproduktorů se slídovou membránou a technologii Smart High Power. Přidává více barev osvětlení, které mohou zářit také červeně, modře nebo zeleně. Obrovský domácí hi-fi systém X70D nabízí všechny vaše oblíbené funkce včetně vestavěné funkce Party Chain, která bude přehrávat hudbu na plné pecky celou noc.

Vysoce výkonný audiosystém Sony

Buďte si jisti, že ať už si pořídíte kterýkoliv z uvedených systémů, sousedé vás budou milovat.

Bližší informace zde, zde a zde.

Další příspěvky
Oscars 2020 – 92. udílení prestižních filmových ocenění
Oscars 2020 – 92. udílení prestižních filmových ocenění
Nejprestižnější událost pro všechny kolem filmu proběhla v noci 9. února z neděle na pondělí. Ceremoniál Oscars 2020 se ve...
Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)
Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)
Akční podívaná pro holky, tak by se asi nejlépe dalo popsat řádění bývalé Jokerovy partnerky Harley Quinn (Margot Robbie) ve...
Modelář – pět let připravovaný film Petra Zelenky v kinech
Modelář – pět let připravovaný film Petra Zelenky v kinech
Režisér a scenárista, podepsaný režijně či autorsky (většinou oboje) pod úspěšnými filmy jako Knoflíkáři, Samotáři, Ztraceni v Mnichově a oceněným...