Listopad 2015 - t3mag.cz

Největší přítel klokana?

Největší přítel klokana?Nevíte? Přeci Volvo! Společnost Volvo Cars začala pracovat na vývoji technologie detekce klokanů, která by měla snížit příčinu jedné z nejčastějších dopravních nehod v... Read More »

Ovlivní recenze nákup?

Ovlivní recenze nákup?Genderové stereotypy na internetu neplatí. Muži jsou zřejmě spíše pečliví „sběrači“, ženy „intuitivní lovkyně“. Podle výzkumu společnosti Seznam.cz a dat z portálu Zboží.cz jsou to naopak muži, kdo při výběru zboží projevují „sběračské“ vlastnosti a ženy se často chovají jako... Read More »

Zkreslená realita v praxi

Zkreslená realita v praxiRozhovor s režisérem filmu Steve Jobs Dannym Boylem o zákulisí natáčení a spolupráci s jednotlivými herci. Mluvme o tom, co vám proběhlo hlavou, když jste dostal scénář Aarona Sorkina a poprvé si jej přečetl. Co ve scénáři vás přimělo k rozhodnutí, že chcete natočit tento film? DB: Přečetl jsem si scénář a uvědomil si, že bych... Read More »

Steve Jobs podruhé zfilmován, tentokrát mnohem lépe

Steve Jobs podruhé zfilmován, tentokrát mnohem lépeUctívaný i nenáviděný génius Do kin přichází druhý filmový pokus přiblížit divákům tuto rozporuplnou osobnost. Steve Jobs, jeden z největších počítačových vizionářů, součastně však člověk pověstný až brutálně nelítostným, asociálním... Read More »

Rozhovor s Michaelem Fassbenderem

Rozhovor s Michaelem FassbenderemO jeho roli ve filmu Steve Jobs Životopis Steva Jobse od Waltera Isaacsona je obsáhlá kniha o 570 stranách a následuje autorova díla o Albertu Einsteinovi a Benjaminu Franklinovi. Co pomohlo Steva Jobse a jeho úspěchy dosadit do tak vážené... Read More »

Elektrické prase

Elektrické praseLegendární Čezeta se vrací Starý známý český skútr Čezeta, přezdívaný prase, vyráběný v letech 1957 až 1964, se vrací na scénu v elektrifikované podobě. Pro staromilce skýtá možnost zapnout zvuk připomínající spalovací motor, což může být, zvláště v městském provozu,... Read More »