Listopad 2017 - t3mag.cz

Zahradnictví: Nápadník, závěrečný film trilogie

Zahradnictví: Nápadník, závěrečný film trilogieTřídílnou sérii inspirovanou životními osudy rodiny scénáristy Petra Jarchovského nyní zakončuje díl nazvaný Zahradnictví: Nápadník. Příběh je prostý. Daniela (Anna Fialová) je na prázdninách v rodinném zahradnictví u tety Emilky a strýce Miloše. Její despotický otec (Martin Finger) se tak domnívá, že jeho dcera bude pod neustálým dohledem. Právě jí totiž zakázal jet s kamarády... Read More »

Liga spravedlnosti – nejskvělejší hrdinové zachraňují lidstvo

Liga spravedlnosti – nejskvělejší hrdinové zachraňují lidstvoSvětu opět reálně hrozí zánik, Zemi si vyhlédl nelítostný Steppenwolf, ničitel světů. Tento nečekaně mocný nepřítel disponuje silami a kouzly, kterým lidstvo vlastními prostředky čelit nedokáže. Vyhlazení lidí je na spadnutí, naše planeta se začíná měnit v poušť. Co teď? Naštěstí máme nebojácné superhrdiny s jejich kouzelnými schopnostmi. A ti se rozhodnou jako Liga spravedlnosti Steppenwolfovi... Read More »

Umělá inteligence a internet věcí v roce 2018

Umělá inteligence a internet věcí v roce 2018Spokojený zákazník patří mezi nejhodnotnější aktiva každé firmy. A naneštěstí to platí i na druhou stranu: jakýkoli, i jen mírně naštvaný klient může strhnout lavinu. Na konci je poškozená pověst produktu, značky či firmy. Společnost Dimension Data, globální poskytovatel IT řešení a služeb, představuje pět nejvýraznějších trendů ve vývoji, který v příštím roce zaznamená umělá... Read More »

Mobilní bankovnictví vystřídá do roku 2020 internetové

Mobilní bankovnictví vystřídá do roku 2020 internetovémBank představila zdokonalenou aplikaci na otisk prstu. U příležitosti svého desetiletého výročí spustila mBank 14. listopadu 2017 provoz nové mobilní aplikace 3.0 s novými funkcemi. Je intuitivnější a rychlejší, než klasické internetové bankovnictví přes webové rozhraní. „Již celých 10 let budujeme moderní banku se samoobslužnými službami. Od té doby máme řadu následovatelů a jsme rádi, že... Read More »

Dokud nás svatba nerozdělí – inteligentní francouzská komedie

Dokud nás svatba nerozdělí – inteligentní francouzská komediePříprava svatby bývá vypjatá událost, a pokud se chystá luxusní svatba bohatých manželů, je zaděláno na o to větší množství potíží. Max je dlouholetým zkušeným majitelem agentury na pořádání svateb. Připravit pefektně velkolepou svatbu ve filmu Dokud nás svatba nerozdělí na francouzském zámku by pro něj neměl být žádný problém. On ale moc dobře ví,... Read More »

Vražda v Orient expresu potřetí, tentokrát hýřící patosem

Vražda v Orient expresu potřetí, tentokrát hýřící patosemHvězdná kombinace mnoha výjimečných osobností dala vzniknout mimořádnému dílu. Legendární spisovatelka detektivek Agatha Christie stvořila dva nejslavnější fiktivní detektivy, aby jeden z nich (Hercule Poirot) vyřešil nejzáhadnější vraždu v neslavnějším vlaku. Vražda v Orient expresu se dočkala třetího filmového zpracování a opět důstojného. Jedno hodně nepovedené (až trapné) televizní ani raději... Read More »

Uber se chystá do vzduchu bezpečnou dopravou uberAIR

Uber se chystá do vzduchu bezpečnou dopravou uberAIRSpolečnost Uber dnes oznámila, že jako druhé americké město pro službu uberAIR vybrala Los Angeles. První ukázkové lety plánuje spustit v  roce 2020. Stejnou zprávu oznámil na konferenci Web Summit v  Lisabonu i Jeff Holden, současný produktový ředitel Uberu. Služba je součástí širší iniciativy Elevate. V jejím rámci Uber plánuje provozovat v mnoha nejlidnatějších městech... Read More »

Suburbicon: Temné předměstí režíroval George Clooney

Suburbicon: Temné předměstí režíroval George ClooneyNejidyličtější americké městečko, jaké si jen dokážete představit. Úhledné domky s rozkvetlými zahrádkami, šťastní obyvatelé se na sebe neustále usmívají, vztahy mezi nimi nemohou být lepší, panuje radostná nálada. To vše zalito sluncem a optimistickým výhledem do budoucnosti. Zkrátka v malebném městečku Suburbicon by chtěl žít každý, doslova ráj na zemi. Žije v něm i... Read More »

Nejmenší Bluetooth reproduktor Bose hraje i pod vodou

Nejmenší Bluetooth reproduktor Bose hraje i pod vodouHistoricky nejmenší přenosný Bluetooth reproduktor Bose míří na náš trh. Bose SoundLink Micro je odolný vůči nárazům, prachu i vodě. Tento Bluetooth reproduktor Bose se vejde do dlaně, přitom ale vytváří hudební kulisu, kterou by uživatelé čekali od několikanásobně větších... Read More »