Prosinec 2017 - t3mag.cz

Kapesní Hi-Res přehrávač Pioneer pro hudební labužníky

Kapesní Hi-Res přehrávač Pioneer pro hudební labužníkyCo si budeme povídat, poslouchat hudbu přes pecky nebo špunty z mobilu má své limity. A mnozí z nás máme zkrátka vyšší nároky. Ať cestujete vlakem, letadlem, nebo si dáváte v kavárně espresso, všude tam si můžete vychutnat poslech svých oblíbených hudebních nahrávek. A to tak kvalitně, jak vznikly v nahrávacím studiu. Kapesní Hi-Res přehrávač... Read More »

Flash disk AI720 na cesty se dvěma typy konektorů

Flash disk AI720 na cesty se dvěma typy konektorůŠikovný nástroj pro mobilní použití představila společnost Adata Technology. Stylový flash disk i-Memory AI720, je pouze 7,5 mm tenký a nabízí dva typy konektorů – Lightning i USB 3.1. Díky unikátní funkci save-as-you-record (ukládej už při nahrávání) pro 4K videa nebudou videa ve vysokém rozlišení zabírat místo ve vašem mobilu. AI720 podporuje silné šifrování a... Read More »

Joachim Trier – rozhovor s režisérem filmu Thelma

Joachim Trier – rozhovor s režisérem filmu ThelmaŘekne-li se norský film, většině se asi vybaví kultovní komedie Bårda Breiena Kurz negativního myšlení (2006). Jiní si naopak vystačí s představou kriminálních filmů a norskou kinematografii shrnou jako jednu velkou adaptaci knih Jo Nesba. Jak však zejména festivalové tituly dokazují, tamní produkce zahraničnímu divákovi nabízí mnohem víc. Příkladem za všechny je režisér Joachim Trier (1974),... Read More »

Alcatel A3 10 LTE – levný tablet s rychlým 4G internetem

Alcatel A3 10 LTE – levný tablet s rychlým 4G internetemNa český trh přichází nový tablet Alcatel A3 10 LTE, který podporuje kromě Wi-Fi i mobilní 4G (LTE) připojení. Tablet disponuje velkým 10,1“ IPS displejem s HD rozlišením, a je proto vhodný ke konzumaci online obsahu, her nebo videí. Multimediální zážitky zprostředkují vedle displeje i duální reproduktory s vylepšením audia od Arkamys. Tablet je díky... Read More »

Cukrář – záhadný příběh, který velmi překvapí

Cukrář – záhadný příběh, který velmi překvapíKdyž jezdíte často na služební cesty do stejného místa, najdete si tam i přátele. A izraelský obchodník Oren (Roy Miller) si nalezl dokonce milence. Stal se jím mladý německý cukrář Thomas (Tim Kalkhof). Jejich vztah však bohužel nemá kvůli tragické události dlouhého trvání. Díky ní také vstupuje do hry Orenova manželka Anat (Sarah Adler) a... Read More »

USB-C úspěšně nahrazuje micro USB, nyní i v monitorech

USB-C úspěšně nahrazuje micro USB, nyní i v monitorechV dnešním, rychle se měnícím světě, se téma mobility dostává do popředí. Moderní životní styl ať už doma, v práci nebo kdekoliv jinde si vyžaduje technologie, které drží krok s uživateli. Přenosnost, snadné připojení a flexibilita už dávno nejsou volbou, ale nutností. USB-C, významný průlom v technologii přenosu dat, mobilní život stále více... Read More »

Thelma – vynikající mysteriózní severské drama

Thelma – vynikající mysteriózní severské dramaMladá, křehká dívka z venkova přijede do města studovat na vysoké škole. Vyrostla v přísné křesťanské rodině, kde rodiče kontrolovali každý její krok. Poprvé v životě se nyní Thelma (Eili Harboe) ocitla v situaci, že se musí starat sama o sebe. Postupně se opatrně seznamuje s nevázaným studentským životem ve městě (Oslo), poprvé v životě... Read More »