Apple Premium Partner prodejna dorazila do Česka

Apple Premium Partner prodejna dorazila do Česka

Na pražském Chodově

otevřel iStyle unikátní koncept Apple prodejny. Pro český trh se jedná o důležitý milník. Nová prodejna je vůbec první v regionu střední a východní Evropy, která nese status Apple Premium Partner. APP prodejna se svým konceptem inspiruje nákupním zážitkem známým z ikonických prodejen Apple Store a přináší opět vyšší úroveň zákaznického servisu. Oproti původní iStyle prodejně ve Westfield Chodov nabídne dvojnásobnou prodejní plochu a mnoho dalších inovací.

Zatím první

Apple Premium Partner je prodejna, která je svým konceptem první svého druhu ve střední a východní Evropě. Nachází se v přízemním podlaží obchodního centra Westfield Chodov. Prodejna českým zákazníkům přináší nové standardy a služby nejvyšší úrovně. Na ploše více než 250 metrů čtverečních na zákazníky čeká rozsáhlý showroom s produkty k vyzkoušení. Profesionálně vyškolený personál i expresní autorizovaný servis Apple produktů, který je zákazníkům k dispozici přímo na ploše prodejny.

Apple Premium Partner

„Věříme, že pro naše zákazníky bude návštěva v nové Apple flagship prodejně skutečným zážitkem. iStyle stál u zrodu prvních Apple prodejen v České republice a jsme hrdí, že nyní můžeme naše partnerství posunout o další významný krok vpřed,“ dodává Vít Goluch, General Manager společnosti iStyle, která dosud držela status Apple Premium Reseller.

Apple Premium Partner

Nová úroveň partnerství přinese zásadní posun v celkové zákaznické zkušenosti. Design prodejny je inspirován přímo konceptem Apple Store, a i vybavení je od dodavatelů spolupracujících přímo se značkou. Modulární kamenná podlaha pochází z Itálie, designové zaoblené stoly z USA, a další koncepční nábytek z Německa. Celá prodejna je připravena fungovat v blízké budoucnosti i v režimu bez fyzické pokladny.

Kurzy a školení Apple

Koncept prodejny Apple Premium Partner zahrnuje i pravidelná školení a otevřené workshopy pro veřejnost. Tématy prvních kurzů, probíhajících již během října, bude například práce s macOS pro začátečníky, tipy a triky pro pokročilé uživatele Maců, i začátky s iPhonem. Kurzy provede Martin Světlík, dlouholetý Apple uživatel a tvůrce webu prvnimac.cz. Na bezplatné workshopy se stačí jednoduše zaregistrovat on-line.

Apple Premium Partner

Důležité je se ještě více zaměřit i na uspokojení potřeb podnikatelů a malých i středně velkých firem. Přímo na prodejně tak bude vždy k dispozici personál vyškolený na specifika využívání Apple zařízení ve firmách a znalý v oblasti financování firemního hardwaru.   

Plány do budoucna

Desítka poboček, 3,5miliardový obrat a další čtyři APP v přípravě. Celkově iStyle aktuálně v České republice disponuje sítí 10 poboček, a to v Praze, Brně, Ostravě a Ústí nad Labem. Loňského roku společnost překročila obrat 2,7 miliardy Kč, a to i přes čtyřměsíční uzávěru maloobchodních prodejen. V roce 2022 iStyle cílí na obrat 3,5 miliardy korun. Na první polovinu příštího roku pak společnost chystá otevření tří nových prodejen s nejvyšší statusem APP. Ty vzniknou rekonstrukcí stávajících poboček v centrech Palladium Praha, Brno Vaňkovka a Centrum Černý Most. V druhé polovině příštího roku bude navíc otevřena zbrusu nová APP prodejna v právě dokončované budově u Masarykova nádraží.

(komerční sdělení)

O rozšíření interního úložiště v noteboocích Apple si přečtete zde.

Další příspěvky
John Wick 4 je skoro tříhodinová akční jízda
John Wick 4 je skoro tříhodinová akční jízda
Kdo by řekl,  že ze zastřeleného psa gangstera na odpočinku se nakonec vyklube globální akční bitva Johna Wicka (opět Keanu...
Canon EOS R8 a R50, dva nové fotoaparáty
Canon EOS R8 a R50, dva nové fotoaparáty
Plnoformátová kvalita v lehkém těle  Fotoaparát EOS R8 je vybavený plnoformátovým snímačem typu CMOS s rozlišením 24,2 milionu bodů, který...
Das Filmfest 2022 – nejnovější německy mluvené filmy
Das Filmfest 2022 – nejnovější německy mluvené filmy
Přichystány jsou na tři desítky nejnovějších filmů z Německa, Rakouska a Švýcarska, navíc i retrospektiva díla Rainera Wernera Fassbindera. Vše...