Power banka Adata ukáže na displeji, kolik máte energie

Power banka Adata ukáže na displeji, kolik máte energie

Přesné informace o nabíjení, dva konektory,

dokonalá ochrana pro zásobu energie na cestách, to je power banka Adata, tedy přesněji dva různé modely. Oba (P20000D a P12500D) využívají efektivní lithium-iontové baterie s dlouhou výdrží, které splňují nejvyšší nároky.

Přesnou informaci o zbývající energii obě zařízení ukazují na displeji. Díky dvěma konektorům s celkovým proudem 2,1 A je možno rychle nabíjet dvě zařízení současně. Obě power banky nabízí vysoký stupeň zabezpečení zahrnující mimo jiné šest ochranných obvodů a obal odolný proti nárazům a ohni.

Nejen power banka

P20000D navíc obsahuje LED diodu a může tak plnit funkci svítilny. Díky vysokým kapacitám 20 000 mAh (P20000D) a 12 500 mAh (P12500D) jsou obě power banky výborným řešením na cesty, poslouží k několikerému nabití telefonu, tabletu, sluchátek, herních ovladačů a dalších mobilních zařízení.

Digitální displeje vás zbaví nutnosti věštit

Majitelé P20000D a P12500D rychle zapomenou na nejistotu spojenou s jednoduchými stavovými diodami nebo ukazateli nabití. Oba produkty totiž obsahují displeje, které v procentech ukazují stav nabití příslušné power banky. Vývojáři ADATA se tentokrát rozhodli poskytnout uživatelům naprosto přesné informace o stavu nabíjení namísto tradičního neurčitého přístupu.

Dva nabíjecí konektory

Značná kapacita P20000D je plně dostačující pro 6,4 nabití průměrného smartphonu nebo 1,8 nabití průměrného tabletu. U obou modelů je nabíjení pohodlnější díky použití dvou USB konektorů s celkovým výstupním proudem až 2,1 A, takže uživatelé mohou nabíjet dvě zařízení současně. Šetří tak svůj čas, ať už nabíjejí telefon, tablet, herní ovladač, bezdrátová sluchátka, nebo jakékoliv jiné zařízení.

Bezpečnost uvnitř i navenek

P20000D a P12500D chrání své uživatele, nabíjená zařízení i životní prostředí. To vše díky pečlivě vybraným bateriím a obalu odolnému proti nárazům, vibracím a ohni. Komplikované ochranné obvody zajišťují ochranu proti přebití, přehřátí, proudovému přetížení, nedostatečnému odběru, přílišnému vybití a zkratu. K bezpečnosti přispívá i možnost využít P20000D díky jasně svítivé LED diodě také jako užitečnou svítilnu.

Vzhledem k tomu, že se jedná o naprostou novinku, není prozatím ještě známa cena na českém trhu.

power-banka-adata-p20000d

www.adata.com

Další příspěvky
John Wick 3 přetéká nápaditými bojovými akcemi
John Wick 3 přetéká nápaditými bojovými akcemi
Pochybnosti po minulém dílu se Chadu Stahelskému podařilo rozptýlit neobyčejně velkoryse. John Wick 2 si nesl v jistých ohledech stigma...
Beoplay A9 – hlasem ovládaný reproduktor Bang & Olufsen
Beoplay A9 – hlasem ovládaný reproduktor Bang & Olufsen
Nejnovější verzi ikonického reproduktoru Beoplay A9 představil Bang & Olufsen na 58. bienále v Benátkách. Tento reproduktor je celosvětově známý...
Zlo s lidskou tváří představuje milovaného sériového vraha
Zlo s lidskou tváří představuje milovaného sériového vraha
Soudní proces s masovým vrahem Tedem Bundym před zhruba čtyřiceti lety sledovala v přímém přenosu celá Amerika. Bylo to poprvé...